Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lanyok, ti osszejonnete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lanyok, ti osszejonnetek transzfiuval?

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És a biszex pasik nem jók? :/
2018. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Transz fiú az álmom. Kis pénisz, tökéletes. Plusz talán egy picivel "nőiesebb".
2018. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Vagyis férfinak született és nőnek operáltatta magàt? - Nem, elvesztek a férfias,szexi jegyei, de a nőies jegyei nem olyan nőiesek és szexik mint egy cinsznemű nő esetében. + Ezek nagyon nagy része "heteró nő" vagyis ritkán èrdeklődnek a lànyok felé, általában a pasikra buknak.


Vagy nőnek született és férfivé operáltá?- Nem, megerőszakolta a vonzó,szexi női testét, a férfi jegyei pedig mesterségesek.


Inkább egy biszex pasi. Vagy még inkább kettő;-)

21/L

2018. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
#3: inkább írnád hogy "nem, transzfób vagyok"
2018. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
4-es, nézz utána a " fóbia" szó jelentésének:-) Az a fób,aki utál és elítél másokat a fóbia tárgya miatta. Én nem ítélem el és nem utálom a transzneműeket,csak szexuálisan nem vonzóak számomra. Ha úgy lenne ahogy te mondod akkor mondjuk egy heteró nő aki nem vonzódik a nőkhöz szexuálisan az már nőgyülölő,a heteró férfiak meg mind hímsoviniszták😂😂 Legközelebb gondold meg mit írsz mielőtt lúzerkedsz a gyakorin😉😆
2018. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát tudod... ha szeretem szeretem, ha nem akkor nem.

Ha te tudsz rá potenciális partnerként tekinteni, és el tudod őt fogadni, akkor meg van oldva

2018. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
További felreértések elkerülése végett: a transzfiú/férfi az a "lányból fiú".
2018. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, volt már egy transzi barátom, nagyon bejönnek :)
2018. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szia! Én simán. 😊

19/bi/l

2018. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Transz fiu az lánybóltestbe születet de fiunak érzi magát.Elözö jol mondta elöttem.Én is az vagyok 19/F
2018. szept. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!