Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi lenne ha osszejonnet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne ha osszejonnetek egy 34éves pasival és amikor az első szexre kerül a sor azt mondaná hogy ő még szűz?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé meglepődnék, kicsit sokkolna, bár ha én valakivel összejövök előtte azért megbeszélem, hogy nagyjából mit szeret, stb.szóval kiderülne, hacsak nem hazudik a képembe.
2016. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ha előtte elárulná ott is hagynad?
2016. szept. 29. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elmondja ismerkedés közben nem. Ha hazudik róla, akkor igen.
2016. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit elgondolkoznék, miért lehet ez, és meg is kérdezném tőle. De ha már valakivel eljutok az ágyig, nyilván eléggé szimpatikus és vonzó számomra, ilyen miatt nem dobnám ki.
2016. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt Ilyen párom Ő 32 éves volt én 20 éves. Meglepődtem.. Nem is akartam elhinni. Aztán csak annyit mondtam neki, hogy ne izgulja túl nem kell sietni. Ha nem mondja nem is jöttem volna rá annyira jó volt vele a szex ;) utána megbeszéltük a dolgokat hogy hogyhogy nem volt eddig nővel stb.. Aztán ejtettük is a témát ;) 22 L
2016. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy ha elmondod a csajnak.
2016. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!