Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ugye azzal nem vagyok annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye azzal nem vagyok annyira egyedi, hogy biszexuálisként a. hogyismondjam. Testiség legintimebb részeit CSAKIS nővel tudnám elképzelni?

Figyelt kérdés

Szóval ezzel ugye nem vagyok egyedül?! Előfordul ez másoknál (biszexuálisoknál) is, ugye?!


Tehát konkrétan : szexet, közelebbi testiséget CSAKIS KIZÁRÓLAG az ellenkező nemmel tudok elképzelni.

Másra - ebben - még csak gondolni sem akarok. Persze, olyan szinten eszembe jut, hogy van, meg ismerkedési fázisban - fiúnál - már előre félek, hogy esetleg - előbb-utóbb - elő fog hozakodni ezzel.

De igazából... úgy igazán őszintén, ezt a részét kifejezetten ki akarnám zárni.


Ettől függetlenül, ha fiúval jövök össze, nála is igényem van (értelemszerűen kellő közelség után) csókra, ölelésre, összebújásra, szép szavakra, sűrű találkozásra, meghitt beszélgetésekre... Bizonyos szintű intimitásra, lelki és testi oldalról is.

De ez a szó szoros értelmében szex ne legyen... semmiképpen se.


És egy kérdést megelőzve, igen, biztos vagyok benne (min. 99.9%), hogy biszexuális vagyok. Elég nehezen is fogadtam el, amikor nyilvánvalóvá vált, szenvedtem sokat hogy elfogadjam magam.... szóval biztos.



2018. aug. 27. 04:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet olvastam egy pár nappal ezelőtt, pont ugyanez volt a kérdés.


Normális. Érzékeny vagy, és lényegtelen, hogy férfi vagy nő a másik; viszont, ha már a fütykösről van szó, az meg válogat. :D

2018. aug. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Huh! Köszönöm.


Annyit még mellékesen hozzátennék - akartam már az elején, de elfelejtettem : Ettől még nem gondolom magam hűtlennek. Ha úgy alakulna, hogy fiúban találom meg a választottam - s Ő is engem -, s ez mindkettőnkben közös lenne, eszembe nem jutna csalni... hiába csak nővel kaphatnék meg "bizonyos" dolgokat.

2018. aug. 27. 06:01
 3/5 StevenUp ***** válasza:
76%

Tudtommal a biszexuális ember mindkét nem felé érez nemi vágyat (èrtsd mindkettővel szeretne szexelni) tehát ha ez benned nincs meg akkor nem vagy biszex...


Sőt most lehet kora reggel elk*rom a napodat ezzel de nekem az az érzésem hogy nem tudsz megfelelően csajozni és nincsenek közeli barátaid csak ilyen felületes fèszbuk haverok és ezért dolgoznak benned így a hormonok és ezért hiszed azt hogy biszexuális vagy (mert egyszerűbb ezt kijelenteni mint emberekkel élőben baráti és intimebb kapcsolatokat kièpíteni)


Meg lehet kövezni de ezt gondolom

2018. aug. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Biromantikus vagy
2018. aug. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"nincsenek közeli barátaid csak ilyen felületes fèszbuk haverok"


Öööömm.... :) Kicsit azért ebben távol állsz a valóságtól.

Amúgy ha arra gondoltál, hogy:


1.) Nem tudok különbséget tenni baráti, bizalmasi és szerelmi kapcsolat között : Szerintem azért ebben tévedsz. Már csak azért is, mert ha ez nem lenne meg, akkor : egyfelől nem lett volna olyan éles - és akkor eléggé... fájdalmas - a felismerés, hogy... at least, biszexuális hajlam van bennem (bár akkor olyan szinten belezúgtam egy szaktársba - nem ő volt amúgy az első -, hogy hajlamnak is azért diszkrét a megfogalmazás).


2.) Csak kényszerből választottam ezt, minthogy a lányok terén sikertelen vagyok és akkor "hát na ez is megteszi"... =( NEM! Ezt még inkább elutasítom.

Ez nem így megy.

Erre csak nagyon röviden azt tudom mondani, hogy aki úm. nem érintett a dologban, az nem fogja tudni ezt igazán megérteni, átérezni. Én is így voltam ezzel, amíg nem lett világos magamról; sőt, én még el is utasítottam addig ezt, ezért is volt igazán kínos magamról belátni a másságomat.


Nem döntés, nem választás kérdése. Igaz, az lehet döntés kérdése, hogy valaki ezt teljesen elnyomja, ill. megpróbálja - lényegében ez volt bennem 10+X évig... csakhát... na, ez meg olyan, mintha egy hetero férfi élete végéig aszexuális maradna, merthát az a társadalmilag elfogadott, megbecsült norma.

2018. aug. 27. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!