Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok, vagy egyedi eset? 20 év alatt sosem vonzott szexuálisan lány, most meg fülig belezúgtam egybe?

Figyelt kérdés

Ő egy földre szállt angyal, gyönyörű pofi, gyönyörű lelkű lány ráadásul.. Eddig is meg tudtam állapítani női szemmel, hogy ki a szép, de ha őt meglátom, beleremeg minden porcikám.

Többször masztiztam már rá...

Egy bulin becsiccsentve állandóan puszilgattam, tuti hülyének nézett kicsit.



2018. febr. 25. 02:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék, hogy hogy néz ki az a lány, aki ilyen érzéseket váltott ki egy full heteró nőből.
2018. febr. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy csak ez az egy "földre szállt angyal" vonzó a számodra a nők közül, nem zárja ki, hogy biszex vagy. Az is lehet, hogy később más nőket is vonzónak fogsz találni, de ez természetes, és jó dolog.
2018. febr. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is kezdődött. Eleinte heteronak hittem magamat, majd belépett egy lány az életembe, aki elvette az eszem. Azt hittem, hogy ő az egyetlen lány, aki megtudja dobogatni a szívem. Ehhez képest rajta kívül már 3 lány is tetszett...
2018. febr. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! én 30 elmúltam, és éppen "most mentek el otthonról". Szörnyen érzem magam. Családom van, és totálisan belezúgtam egy szintén családos nőbe. Sosem gondoltam, hogy megtörténhet, még csak gondolati szinten sem merült fel bennem, hogy egy másik nővel együtt legyek. De ha csak látom, vagy hallom a hangját, repkednek a pillangók a gyomromban.
2018. febr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Természetesen egyedi eset vagy, kérdező. Annyira, hogy ezt a szindrómát egyenesen rólad fogják elnevezni. Brit tudósok hada fog az otthonodba zarándokolni, és minden kereskedelmi csatorna élőben közvetíti majd, amikor elmeséled, hogyan vetted észre magadon először ezt a rendkívül rejtélyes jelenséget.
2018. febr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5

Még a kérdést sem érted, idióta.

2018. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Sajnálatos tény, kedves uccsó, hogy ha nem teszek ki a mondandóm végére egy smilet, már észre sem veszed a benne megbúvó iróniát.
2018. febr. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!