Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk, az első análnál is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk, az első análnál is el tud élvezni a passzív fél, úgy hogy közben nem ér a farkához?

Figyelt kérdés

Sok olyan "filmet" nézek a neten, amin a passzív fél elélvez csak attól hogy dugják. Mit éreznek olyankor? Egy kezdő passzív is el tud ennyitől élvezni? Vagy ez nem ilyen könnyen megy?

24/F



2018. szept. 5. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én első alkalommal is el élveztem amikor a passzív szerepet próbáltam ki
2018. szept. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sikerült elsore elelvezni csak a szextol amikor passzív voltam, de a partneremnel el tudtam érni hogy ugyanez vele is megtörténjen
2018. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült elsőre. Amikor betette kicsit fájt, de mihelyt bent volt,nagyon jó lett és kb fél perc alatt elélveztem.
2018. szept. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
El lehet bár nekem elsőre nem sikerült mert eléggé fájt az akció, de 2. menetbe akkorát élveztem mint egy ló. kb fél percig tartott az orgazmus és remegett még a szemem is. :D 24/f
2018. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont úgy mint a #4 írja ! Elsőre fájt,és csak szopásra mentem el ! De utána már nem kellett, hogy kiszopja !
2018. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült,igaz olyan izgalomban voltam,hogy szinte attól is elmentem volna,ha csak nézeget...
2018. szept. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés engem is sokat foglalkoztat manapság. Félnék tőleeeee, de ugyanakkor nagyon szeretném kipróbálni!


53 éves Györi Ffi vagyok.

2018. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első behatolás egyáltalán nem fájt. Igaz, kicsit kellemetlen volt, de amikor már benn volt, nagyon élveztem. Annyira, hogy az összes cucc a hasamon landolt kézi rásegítés nélkül.
2018. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Akkie elkehet,ha nafyon kivanid,akarod,ha alig varid atoleljen hizzadbujjon,,izgato ahofy csinalja,,,erinted a testet,,stb
2018. szept. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia, budapesti vagy? :)
2018. szept. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!