Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sok anyuka lesz lezbikus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok anyuka lesz lezbikus?

Figyelt kérdés
Anyámék elváltak 2 éve, aztán rajta kaptam anyámat ahogy egy nővel beszél szexuális dolgokról, hogy hármasban szexeljenek. Anyám állítása szerint ez nem történt meg. Más anyja is csinál ilyeneket?

2018. szept. 8. 10:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
"nem értitek a lelkivilágom. undorítóóóóó...ne szexeljen nővel. mert undorítóó. férjes asszony, a munkatársa, és haza jön akkor engem ne ölelgessen utána. hányok. ti örülnétek a helyemben?" De, értem a lelkivilágodat. Egy gusztustalan hisztigép vagy, aki kérdőre meri vonni az anyját a szexuális élete miatt. És a szomorú, hogy a szánalmas nyafogásod ellenére tizenhat-tizenhét évesnek tippellek.. Ennyi idősen némi ész, diszkréció, meg tapintat a másik felé nem ártana... Te vagy undorító.
2018. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
12 vagyok.
2018. szept. 10. 20:32
 23/29 anonim ***** válasza:
Persze, és a szexualitás kategóriába írogatsz. Tizennyolc alatt irány a piros x kicsikém.
2018. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt:

“Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.“


Másrészt:

Én 12 évesen sem voltam soha akkora tapló, hogy anyámat zaklattam volna azért, hogy kivel, hogyan fekszik le. Olyat meg pláne nem mondtam volna, hogy fúúúj, hányoook, ne érj hozzám. Már nem vagy kisbaba, légy észnél.

2018. szept. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Előbb hiszem el, hogy egy perverz faszi vagy aki arra recskázik hogy az anyját egy másik nővel képzeli el, mint azt hogy tizenkét éves vagy...
2018. szept. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Két éves voltam, amikor apám meghalt. Anyám nem ment ismét férjhez, de engem se gyerekkoromban, se felnőttként nem érdekelt a szexuális élete. Te jobban tennéd, ha leszállnál anyádról, és keresnél valami más elfoglaltságot magadnak.
2018. szept. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%
Nézd, elvált, gyermekemmel élő vagyok. Soha nem voltam annyira kiéhezve, hogy nekem egy nő kelljen, el sem tudnám képzelni. Egy viszooylag normális férfiember lenne jó, de ez ebben a korban lehetetlen, mert nem úgy nézek ki, mint egy sztár, meg annyi pényem sincs.
2018. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Tételezzük fel, hogy a kérdés nem kamu.

Akkor itt vagy egy 12 éves lány, aki épp serdülni kezd és tele van bizonytalansággal. Még gyerek lenne lelkileg, de már nőiesedeik, elkezd menstruálni, stb.

Nyilván ezt még jobban megzavarja, hogy olyan dolgot tudott meg az anyukájáról, amit sok ok miatt nem kellett volna megtudni.

Minden ember fejében valamilyen szinten nem egyszerű, hogy anyja közben egy "nőstény" is, más emberek számára a szexualitásuk "tárgya, célja", 12 évesen még kevésbé egyszerű ez.

Szóval kéretik nem leb*ni a kérdezőt.

2018. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
50%

szerintem neked nem sok közöd van ahhoz,hogy anyud ki(k)vel szexel.

pláne nem ahhoz,hogy hogyan.


az hogy 3asban csinálják pedig nem leszbikus hanem bi,vagy csoport.

2018. szept. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!