Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szántódon vagyok strandon és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szántódon vagyok strandon és annyi jo nő van aki anyuka és nincs pasi mellettük. Mennyire lehetnek maganyosak?

Figyelt kérdés
Csak mert en mindig együtt nyaralok a csaladdal így ferfikent.
2018. júl. 30. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem maganyossak nekik is megvan a parjuk akar csak szexre...strandra kikapcsolodasbol jarnak ha meg csaladdal szoktal menni minek ezt a szart nezegeted?:D

26N

2018. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dolgozik a párjuk.
2018. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Besokkaltam a napon.

Picit bejöttem árnyékba.

Szívesen megismerkednek csa hát...

2018. júl. 30. 14:53
 4/9 A kérdező kommentje:

Több napot egyedül a gyerekkel eljön?

Mert több napja kb csütörtök óta van

2018. júl. 30. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld, vannak olyan családok, ahol apuka sokat dolgozik.

Anyuka meg pl elmegy a nagymamához a gyerekkel, vagy csak úgy pár napra nyaralni.

Nem minden anyuka vágyik egy kis lúzer társaságára, aki még a strandon is gyakorizik.

2018. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó nő könnyen talál magának férfit. Ha egyedül van, akkor nem magányos.
2018. júl. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy csak gyerekekkel van, nem azt jelenti, hogy magányos. Sőt, lehet, hogy az apuka nem tudott elmenni, vagy csak ők akartak menni. Amúgy meg, ha neked van családod, mit foglalkozol más nőkkel? Ez is jó kapcsolat lehet...
2018. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös, #7-es kifejtette. Ilyen egyszerű.

Feleségem nekem is szabin van a gyerekekkel, strandolnak a Balatonon. Meg a sógornőm is. Én meg dolgozok. Ez nem azt jelenti, hogy az anyukák magányosak és arra vágynak, hogy az első nyálcsorgató pasi megd.gja őket. Tudod, az óvodai/iskolai szünet hosszabb, mint a dolgozók kivehető szabadsága. Persze családosként gondolom ez nem újdonság... (?)

2018. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csinos anyukák sosem magányosak...akár van párjuk, akár nincsen... :D
2018. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!