Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk, most amikor kipróbált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk, most amikor kipróbáltam először műpénisszel az anális izgatást már elsőre könnyedén bement a 13cm hosszú kb2,5-3 cm vastag műpénisz, ennek ilyen könnyen be kellett mennie? Esetleg lehet próbálkozni nagyobbal egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

A nagyobb jobb érzés?

24F kezdő passzív



2018. szept. 16. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A 2,5-3 az nagyon vékony, sehol sincs egy igazi péniszhez képest. Fura lett volna, ha nagyon küszködni kell vele. Mit izgulsz ezen? Élvezd, oszt csókolom.
2018. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy igazi volt az első. A te 2,5-3 cm-s vastagságú műpéniszedhez képest egy korinthoszi oszlop vastagságú volt, és nekem az is könnyen bement. Élvezd, hogy kényeztetheted magad, és ne aggódj a méret miatt. Ha gondolod, és szeretnéd is kipróbálni egy vastagabbal, tedd meg!
2018. szept. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja egy ilyen pilinszka mindenkinek könnyen becsusszan. Vegyél bátran vastagabbakat...vagy keress olyat amihez pasi is tartozik :)
2018. szept. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy vékonyabb és egy vastagabb is van, a vékonyabban akkor használom, ha lightos análra vágyom, a vastagot pedig akkor ha kőkemény dugásra.

22/F

2018. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Srácok a férfi popi elég szűk szóval elsőre akár egy ilyen vastagság is gondot okozhat. Nekem például elsőre egy ilyen vastagság is nehézkes volt. Azóta eprsze folyamatos tágítással elértem, hogy normál vagy vastag pénisz is bemenjen, meg már túl is vagyok néhány pasin. :) 24/f
2018. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Tetya szerintem te meleg vagy
2018. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!