Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bele lehet szeretni egy képbe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni egy képbe?

Figyelt kérdés
Én egy fiatal biszex srác vagyok,aki most regisztrált egy meleg társkeresőre és amint megláttam egy képet rögtön levett engem a lábamról. Létezhet ilyen?

2018. szept. 16. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat úgy látszik h igen
2018. szept. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aztan meg meglatod elöben es egyböl kiabrandulsz...
2018. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kép alapján igen, viszont ahogy előttem írták élőben lehet hogy kiábrándulsz belőle.

Velem megtörtént ilyen és sajnos le kellett tiltanom mindenhonnan a tagot annyira egy görény volt.

2018. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszi a válaszokat! Bárcsak tudnak vele élőben találkozni hogy ki tudjak ábrándulni belőle de sajnos már 2 éve nincs a társkeresőn és ezért beszélni se tudok vele pedig nagyon bejön az illető.
2018. okt. 6. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Engedd el, a fenébe ! Keress olyat, akivel tudsz dumálni és találkozni ! Biztos van más hasonló.
2018. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már ha tényleg a saját képével volt fent az illető...
2018. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!