Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet hogy ekkora fordulatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ekkora fordulatot tettem? /F

Figyelt kérdés
Régebben heteronak tartotzam magam teljesen, csak a nők igzattak, de nemrég fokozatosan elkezdett izgatni a farok, kitöltöttem pár hete egy szexualitás tesztet és az jött ki hogy alapvetően heteroszexuális kisebb homoszexuális éllel, de aztán elkezdett jobban és jobban izvatni a farok, már odáig fajult hogy szinte csak arra masztizok, és arról fantáziálok, már egyre ritkább amikor nőre, és most úgy éreztem változtak bennem a dolgok, megint kitoltottem egy szexualitás tesztet és az jött ki hogy alapvetően homoszexuális kisebb heteroszexuális éllel.. Szerintetek ekkora fordulatot tettem volna, vagy ez csak ideiglenes és csak simán bi vagyok?
2018. szept. 25. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg,hogy mit mond egy ostoba teszt,annak meg pláne nincs értelme,hogy idegenektől kérdezgeted,hogy szerintünk homokos vagy-e vagy csak egy kicsit.

Az a lényeg,hogy TE minek tartod magad.Egyáltalán volt már szexuális kapcsolatod valamelyik nemmel?

2018. szept. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Gratulálok ön tagja lett a biszex társadalomnak.
2018. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelgetes helyett probald inkabb ki. Kivel esik jobban. Ebben semmi gaz nincs. 25f
2018. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó neked, hogy beskatulyázod magad?

Inkább próbáld ki, milyen a szex fiúval is és lánnyal is, aztán ráérsz eldönteni, melyik a jobb, melyik tetszik, és merre szeretnél tovább lépni.

2018. szept. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Én például az utóbbi időben furcsán, nagy késztetést érzek kapcsolatot létesíteni férfiakkal. De csak deréktól lefelé. Érzelmi kötödést, főleg csókolózást elképzelhetetlennek tartok, az még taszít, vagy undorít is.

Amúgy erősen heteró voltam, vagyok, bár teljesen elfogadtam és most is elfogadom a másságot.

2018. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5

"Amúgy erősen heteró voltam, vagyok..."

Amúgy erősen hitted, hogy hetero vagy. Ez nem baj. Sokan küzdenek a szexuális beállítottságukkal. A baj az lenne, ha saját magadnak továbbra is azt hazudod, hogy hetero vagy. Én megtettem, még az első egymásnak kiverés után is. Pedig egész kisgyerek koromtól érdekelt a többi srác farka, hogy milyen, és mekkora. Ettől, hogy hazudtam magamnak, pocsékul éreztem magam, de sokáig nem tudtam, hogy miért. Egészen az első orálig, amikor végre be mertem vallani magamnak, hogy bizony engem a farok is érdekel, nem csak a punci.

Te ennyivel előrébb vagy, bevallottad, hogy érdekel a farok. Üdv a biszexek között! A különböző táblázatokat, amelyek a szexuális beállítottsággal foglalkoznak, nyugodtan hajítsd a kukába!

2018. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!