Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van egyre több biszexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van egyre több biszexuális/leszbikus nő? Ekkora lenne a probléma a mai férfiakkal?

Figyelt kérdés
A környezetemet szemlélve egyre gyakrabban tapasztalom, hogy a nők - korosztálytól függetlenül - inkább a nők felé fordulnak, mind szexuális, mind párkapcsolati szempontból. Mi állhat ennek a hátterében? Előre is köszönöm a normális válaszokat! :)

2015. nov. 30. 17:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
0%

Nem... Biológiai védekezés a túlnépesedés ellen+környezeti hatások.

De még így is kétszer annyi ember születik, mint amennyi meghal.

Nem kell beharagudni homoszexuálisok, ez tudományos elmélet, nem kötelező elfogadni.

2015. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%

Naluk jobban terjed a betegseg ill. Sok ezt a betegseget tamogato agyhalott ferfi erdeklodese meg teszi is alajuk a lovat!

Magyaran kereslet-kinalat.

2015. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem betegség és nem is mi döntöttünk így. Ez így van és kész. Ritka nagy hülyeséget kérdeztél ember. XD
2015. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2%
3. Nem is betegség, de rendellenesség. Pont mint az én kék szemeim.Alapjában az ember szeme barna lenne. De egy génelváltozás miatt kék lett egyeseké. Ez is pont ilyen alapon megy, csak hajlamot ad a homo irányokra. Aztán a világban történő dolgok teszik biztossá, hogy mi lesz belőle.
2015. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
0%

4-nel a pont!

Pontosan genhiba! Ha a beteg szo banto,de rendellenesseg!

2015. nov. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
2%
4. vagyok megint. 100 hogy be fognak sértődni páran, hogy itt ez most nem úgy van, meg ezzel le lettek selejtezve.De valami deformitása mindenkinek van. Pl hajszín, szemszín, hízékonyság,kis csontsűrűségre való hajlam, stb. Ez csak annyiban már, hogy szexualitást érint. De az se nagy dolog. Én mondjuk leszrom őket, ha két azonos nemű akarja csinálni, csinálja csak. Ha gyereket akarnak, az már kicsit vitatottabb kérdés.
2015. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
3-as részben igazad van, félreérthetően fogalmaztam. A kérdés elsősorban azokra irányul, akik korábban férfiakkal voltak együtt, viszont valami oknál fogva váltottak.
2015. nov. 30. 18:08
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Ez is bármikor változhat. És higgyen bárki bármit, ha így történt akkor így történt. Jó esetben egy homoszexuális embert nem zavarja a dolog. Nem értem ebben mi elítélendő van. És miért ne lehetne egy meleg párnak gyereke?
2015. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

8. Én nem mondom hogy ne legyen gyereke... De sokan vannak akik ebben erősen véleményt formálnak. Van akik szerint az lehet csak jó családi kép, ha egy anya és egy apa modell van a gyereknek.

Az én véleményem(lehet nem egyet érteni, ez csak az én egyedi véleményem) hogy van sok sok család, ahol szeretet és megfelelő nevelés, sokszor élelem nélkül vannak gyerekek. Sokkal jobb helyen lennének két azonos nemű, de őt szerető, mindent neki megadó családban.

2015. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
5%

Miert kene tonkre tenni egy egezseges gyereket?!

Aki ilyennek szuletett az erje be azzal hogy a sajat nemevel el es fogadja el azt hogy termeszetes uton de ezt nyilvan ok is tudjak miert nem lehet gyerekuk amiert csak a termeszetet hibaztathatjak mert csak ket ellenkezo nemunek adatik meg ez a kivaltsag.

2015. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!