Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mikor lett ilyen népszerű meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lett ilyen népszerű meg divat ha valaki biszexuális? Miért büszkélkednek ezzel az emberek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy nagyon sok fiatal büszke arra hogy biszexuális vagy meleg. Nem tudom ebből hány teszi divatból de kezd nagyon unalmas lenni hogy már mindenhol ez van. Természetesen ha ezt valaki szóvá teszi akkor egyből homofób, nyílván most én is az lettem :D na de tényleg szerintem szánalmas hogy valaki erre büszke és ki is írkálja közösségi oldalakra (gondolok itt most pl a tumblr-re, ott nagy divat)

2018. okt. 23. 15:00
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Tumblr-re kiteszik mert lofasz se koveti oket. De facebook vagy instara mar ndem meri kitenni. Ennyit a buszkesegukrol. :D
2018. okt. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
És miért homofóboznak le minden heterót? Megkaptam én is, csak azért mert egy videó játékban szereplő személyre mertem azt mondani hogy nem feltétlenül biszexuális, az is lehet hogy heteró :D nagyon durván elmeháborodottak tudnak lenni
2018. okt. 23. 15:05
 3/35 anonim ***** válasza:
89%
Magyarázza már meg valaki, hogy lehet divatból biszexuálisnak meg melegnek lenni? Eleve, hogy tudna valaki szexuális életet, meg komoly kapcsolatot létesíteni azonos neműekkel ha nem vonzódna hozzájuk. Egyrészt fiatalok ha éreznek valami vonzalmat kipróbálják pl. a csókot, ha meg nem biszexek, melegek úgysem érzik magukat jól azonos neműekkel. Ezt még mindig jobbnak tartom mint amikor homoszexuális embereket heteró kapcsolatba kényszerítenek társadalmi elvárások miatt, hogy azzal a nemmel éljen amelyikhez egy kicsit sem vonzódik.
2018. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
89%
Én ilyennel sosem találkoztam még, sőt pont az ellenkezője, hogy aki az is titkolja. Itt elmondják, arc és név nélkül,de ennyi.
2018. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hidd el, ezek megteszik divatból.
2018. okt. 23. 15:21
 6/35 anonim ***** válasza:
85%
Én inkább a 4 fal között élem ki a biszexuális vágyaimat. A fiúk is akikkel szoktam lenni, mind úgy vélik ez a normális megnyilvánulása ennek, ha nem a nyilvánosság előtt teszik.
2018. okt. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
87%
Basszus ezt a divatozást belehetne már fejezni. 2-nek 3-nak adok igazat egy meleg, biszex a hülye heteró elvek miatt inkább titkolja az orientációját. És nem azért meleg mert divatozni akar, milyen divatos mikor leb...nak azért mert a saját nemedhez vonzódsz, meg rosszul vagy attól, hogy ellenkező neművel legyél. Nem lehet gyereked, nem házasodhatsz kicsit gondolkozzál már.
2018. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Szerinted nekem azokkal van bajom akik valóban melegek vagy biszexuálisak? Mielőtt arra kérsz hogy gondolkozzak már, én megkérlek hogy tudj szöveget értelmezni
2018. okt. 23. 15:43
 9/35 A kérdező kommentje:
Illetve azokkal is bajom van akik ezzel büszkélkednek, mutogatják azt, ami heteróktól ugyanúgy gusztustalan, négy fal közé való. Azokkal a melegekkel semmi bajom akik normálisan tudnak viselkedni. Ebben nem azt értem hogy egy csók nem fér bele az utcán a párjával.
2018. okt. 23. 15:46
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
Most írtuk le neked páran, hogy aki nem biszex vagy meleg, az nem fog tudni szexelni, járni azonos neműekkel. Nem tudom te hol élsz de én sehol nem láttok azonos nemű párokat kihívóan viselkedni még csókolózni sem szoktak.
2018. okt. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!