Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisként rosszabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisként rosszabb?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok. Lányok is pont úgy izgatnak szexuálisan mint a lányok.

Nővel képzelem el az éltemet,vele akarok családot alapítani stb. Férfiak csak szexuálisan vonzanak.

De sokszor úgy érzem,jobb lenne csak melegnek lenni. Azt egyszerűbb felvállalni. Férfiakat szeretem és kész.

Ha felvállalnám, hogy biszex vagyok emberek (főleg a nők is) elkönyvelnének full melegnek. Szerintem az emberek nem érzik mi az biszex."Aki képes férfival szexelni a b*zi és kész". Ezért inkább nem vállalom fel.

Tévedek,rosszul gondolom?



2018. okt. 24. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul gondolod vagy rosszak a hallott tapasztalataid, sok ember elítélő de nem kell velük foglalkozni. Általánosságban tudják az emberek hogy mi az hogy biszex, nem hinném hogy ha azt mondod biszex valaki melegnek gondolna hisz mást jelent.
2018. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolod, ha megmondod, hogy biszex vagy, a többség bu..i-nak titulál.Viszont nem rosszabb biszexnek lenni, hisz esélyed van mind 2 nemnél. No meg nem unalmas, nős emberként, néha fiúval randizni !
2018. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt rosszul gondolod, másrészt vicces, hogy a

"lányok is pont úgy izgatnak szexuálisan mint a lányok"... :) :)

2018. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nős, családos, biszex férfi vagyok. A férfiakkal csak a szex érdekel. Ettől még senki nem mondja rám a környezetemben, hogy full meleg vagyok.
2018. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 -remete- ***** válasza:
Fiuként nehezebben élem meg mivel az alkalmi nem vinz tartós többmintbarátot találni meg nehéz.
2019. jún. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 -remete- ***** válasza:
Ja és igen mindig vársz egy feloldást. Nem tudom máshogy megfogalmazni. Szavakkal tettekkel próbálkozól barátot nehéz találni. :(
2019. jún. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!