Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagy meleg fiuk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy meleg fiuk, milyen érzelés amikor bennetek van egy masik fiú férfiassaga illetve milyen érzés szájjal kényeztetni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 25. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A méret miatt nem mindegy mekkora megy be, szájjal kényeztetni viszont a kedvencem..főleg mikor beleremeg :)
2018. okt. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom milyen lehet szájjal kényeztetni. 18/f
2018. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem nagyobb 18 centinél, akkor nagyon jó, hogy a fenekemben van. A nagyobbat nem szeretem, kényelmetlen. Szájba meg, ha nem fulladok meg tőle bármekkora jöhet. Nagyon élvezem, amikor megremeg, és a számat telelövi.
2018. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szájjal kényeztetni nagyon jó, érezni, ahogy ki-be mozog, csúszik, miközben a kezét a fejemen tartja...

23

2018. okt. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuper mikor a számban van és mégjobb mikor tele lövi
2018. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt élvezem. Szeretem mikor ki-be jár odalent. De csatlakozom az előttem szólókhoz, élvezem szopni, míg bele nem spriccel a számba. (és fordítva is nagyon jó :) )
2018. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó.Imádom szopni és szeretem ha a számba élvez
2018. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Popsiba egyszer probáltam akkor az fájt.

Szoni viszont remek érzés. Probáltam deologiát gyártani hozzá,de nm sikerült. Én a fizikai részét szeretem aza a faszt a számban.

2018. nov. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!