Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, Volt már olyan veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napocskalanyvagyok kérdése:

Lányok, Volt már olyan veletek hogy nem tudtátok eldönteni, azért bámultok e annyira egy lányt mert olyanok akartok lenni, vagy mert bejön nektek?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy csak kamasz vagyok-e és kíváncsi vagy van itt valami más is...Még se fiúval se lánnyal nem csókolóztam, de egyiktől se viszolygok és mindkettőt kipróbálnám. És nem annyira tudom, hogy hogyan döntsem el, ez csak kamaszság-e, vagy esetleg talán bejönnek nekem ezek a lányok. Mert rengeteg képet és mások facebook vagy instagram oldalát nézem és eddig azt hittem csak mert olyan akarok lenni mint ők...de tényleg?

2018. nov. 12. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nem nagyon lehet mást mondani, mint hogy idővel elválik. Van, akinél elmúlik, van, akinél nem.
2018. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miután eddig se lánnyal, se fiúval nem jutottál el még a csókig se, nem lehet megmondani. A kíváncsiság benned van mindkét nem felé, de majd az idó donti el, hogy csak az egyik, vagy a másik nehez vonzódsz, esetleg mindkettőhöz.
2018. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!