Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van biszex hajlam egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van biszex hajlam egy olyan pasiba aki egy masik pasival együtt csinál meg egy csajt?

Figyelt kérdés
Az öcsémről kiderült hogy neki már volt ilyenbe része, én meg le vagyok sokkolva. Lehet hogy biszex, vagy a pasiknak ez bejön alapból? Mert azért mégis látják egymást ruha nélkül, meg csak egymáshoz érnek véletlenül. Számomra felfoghatatlan hogy ezt hogy lehet élvezni.
2018. nov. 12. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Én meg azon gondolkoztam, hogy vajon van-e biszex hajlam az olyan pasiban, aki a rövid hajú és/vagy másban fiús kinézetű lányokat kedveli.
2018. nov. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Dehogy van
2018. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Másik fickót támadta hátulról?
2018. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
"csinál meg egy csajt" Az meg mi? A csaj még nem készült el igazán? Meg kell csinálni? Ezt feltétlenül kérd számon a szüleitöl, hogy miért lazsálták el?
2018. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem igen.

Hiába tagadják, egy full hetero férfit nem izgat, hogy másik vagy több srác egyszerre ott van, mikor szexel, látni a többi álló farkát, főleg ha a csaj egyszerre szopja őket, ugyanoda dugni...

2018. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Lehet bennük biszex hajlam, de ez nem 100%. Hetero pasik is sokszor belemennek abba, hogy egyszerre ketten dugjanak meg egy csajt, úgy, hogy ők ketten nem csinálnak egymással semmit.
2018. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen van.
2018. nov. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy hogyan jön össze a dolog.

Ha két pasi közösen szed fel egy nőt egy buliban, az nem kicsit gyanús. Ha viszont a nő kezdeményez, akkor sok férfit el lehet csábítani pusztán az újdonság erejével.

Azt mondanám, hogy az esetek többségében kell a biszex hajlam, de biztos van, aki egyszerű csapatjátékként fogja fel a dolgot.

2018. nov. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akinek volt benne része az leírná a tapasztalatait? 22/f
2018. nov. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
egyszer a bnömmel bevettunk egy fiut 3masozni..de mikor az ágyba voltunk a bnöm nem mert tövább lépni..de nekunk állt keményen..aztan simán kivertem a sracnak,,jo vastag péloja volt,jo volt megfogni a luktetö dakojat..ennyi volt a story
2018. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!