Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek ti mikorra voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek ti mikorra voltatok benne biztosak, hogy az egyik nem jobban vonz (már akinél így van) mint a másik? Vagy ezt mindig is tudtátok?

Figyelt kérdés
Engem pl egy jóideje a lányok vonzanak (én is lány vagyok) és nem tudom,hogy ez most csak egy "lányos időszakom" vagy tényleg a lányok jobban bejönnek. Előtte meg ugye fiúk tetszettek.

2018. nov. 19. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Jó ideig csak a fiúk jöttek be, de nemolyan regóta a lányok is elkezdted érdekelni. Azóta tudom hogy biszex vagyok, viszont nem tudnám megmondani a fiúk vagy a lányok jönnek be jobban, mert még lánnyal nem voltam együtt sehogy se.
2018. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sokáig csak csajoztam, több, kevesebb sikerrel. Valahol a tudatom mélyén 13 éves koromtól sejtettem, hogy érdekelnek a fiúk/férfiak is, de igyekeztem nem tudomást venni róla. Ma már tudom, hiba volt várnom arra, hogy egy tapasztalt férfivel húszon évesen éljem meg életem első férfiszex élményét, és biztossá váljon bennem, hogy biszex vagyok.
2018. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy van, hogy amikor volt barátnőm, egyáltalán nem érdekeltek a fiúk,viszont amikor nincs lány az életemben, akkor a fiús időszakomat élem,mint pépdául most is. F.
2018. nov. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nők jobban tetszenek kb 90-10% szóval csak ritkán vagyok pasikkal de ott is teljesen aktív nekem nagyjából állandó ez az arány.
2018. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 -remete- ***** válasza:
100%
Nálam folyton billeg de még álmomban is. Egyik este álmodom fiuval a szexet másikban lánnyal. Hiába a stabil partnerkapcsolat
2018. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!