Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisok! Ti honnan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisok! Ti honnan tudtátok meg, jöttetek rá, hogy mindkét nemhez vonzódtok?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és elsősorban biszex lányok válaszát várom. Kört is írjátok.

Privát üzit nem kérek ha nem szükséges.



2018. nov. 20. 21:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Belegondolva nekem is voltak erotikus fantáziáim lányokkal való hancúrozásról 12-13 éves koromban, de semmiféle jelentőséget nem tulajdonítottam neki akkor még. 16 évesen szerettem bele a hozzám legközelebb álló barátnőmbe, onnantól már egyértelmű volt a dolog (előtte csak fiúk iránt mutattam érdeklődést a valóéletben), de egy évembe telt elfogadnom. Volt csók, kis fogdosás, egymás előtt meztelenkedés, de tovább ő nem akart menni. A mai napig jóban vagyunk egyébként.

20/L

2018. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Én 13 évesen jöttem rá... Mikor a szer elmes lettem a tanáromba... Állandóan néztem... Aztán egy nap lesmárolt a. Teremben mikor ketten voltunk. Azota eggyut vagyunk
2019. okt. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!