Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nektek is van úgy időnként, h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van úgy időnként, h csak nőkhöz v csak férfiakhoz vonzódtok? (Bi kérdés)

Figyelt kérdés
2018. aug. 7. 07:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, néha előfordul. 22/L bi
2018. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, nem tudom mitől függ, talán akkor, ha egy ideje nem szexelsz, beindul egy fantázia valakivel és így hetekig csak azzal a nemmel tudsz fantáziálni.
2018. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Időnként nálam is van "váltás". Hogy miért, azt nem tudom, de igazából nem is érdekel.
2018. aug. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak idoszakaim
2018. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én nekem már évek óta fiús korszakom van. Már azon gondolkodom, hogy inkább meleg vagyok mintsem bi..
2018. aug. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen van, igaz én már 3 éve fiús korszakomat élem,gyakorlatilag már meleg vagyok.
2018. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Ugyanaz mint az utolsó kettő csak lány vagyok és a lányokkal.
2018. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen sajnos eleg gyakran. Fius korszakomat elem par eve, de lanyok is vonzanak. Csak en vagy noies nok (akik mindenhová szépek, meg smink nelkul is es atlagosak, de intellektus van.) vagy ferfias ferfiak jonnek be (szinten zenesz, csak a smink dolog nelkul. :D) . Ami valljuk be, nem sok van barmelyik nemet nezed. Igy meg nehezebb a parkereses.


28\F

2018. aug. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dettó. Szépséges, nercbundás, társasági úrinő vampok; és izmos, kisportolt, full intelligens szépfiúk. Túl sokat akarok, egy szimpla barátság is nehezen jön össze, a többit hagyjuk.
2018. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!