Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintem bi vagyok, de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem bi vagyok, de még semmi sem volt sráccal mert senkihez sem mertem közeledni úgy. Hogy kezdjek neki szerintetek? (19 F)

Figyelt kérdés
Lányok mindig hozzám közeledtek elsősorban, de ott azért mégiscsak könyebb. Fiúkhoz nem merek szexuális szándékkal közeledni, de már nagyon szeretném kipróbálni sráccal. Valami tipp, hogy hogy közeledjek hogy ne legyen kínos de valami kialakuljon ha úgy van?

2018. nov. 25. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Konkrétabban mit szeretnél fiúktól? :)
2018. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szexet kipróbálni :)
2018. nov. 25. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemesebb lenne felregisztrálni egy erre kitalált oldalra. Planetromeo pl.. Egész gyorsan találsz majd valakit.
2018. nov. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézelődj társkeresőn :)
2018. nov. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kivéve ha ronda vagy
2018. nov. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én is voltam igy ,mint te,a kondiban tetszett egy srac,megszolitottam hogy mit edz hogyan edz mit eszik,es sima ugy volt,mosolygott,szivesen mesélt aztan haverok lettunk,,ennyi,aki fél jaj mi lesz,az sose lép elöre,csak toporog,ennyi....
2018. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na és szexben konkrétan mit szeretnél? :P
2018. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!