Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha alacsony vagyok és ráadásul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alacsony vagyok és ráadásul kicsi a hímvesszőm, az elfogadható indok arra, hogy nem merek közeledni a lányok felé?

Figyelt kérdés

És itt most a hímvesszőt szó szerint is lehet érteni, mert kb olyan vékony, mint egy gally, és köztudott, hogy lehet akár milyen hosszú, ha nincs egy minimális vastagsága, akkor az a nők szemében értékelhetetlen, mindezt tetézi, az alacsonyságom, és a nőies, vékony végtagjaim is.


Ezek miatt egész életem során lehetetlenné vált, az, hogy csak egy kicsit is komolyan ismerkedjek lányokkal.



2018. júl. 22. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen.
2018. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 October15 ***** válasza:
58%

Persze elvégre mint tudjuk a lányok/nők a farkaddal ismerkednek és nem veled.. sőt mi több a kis táskáikban tuti, hogy van kockás lap és centi, hogy kiszámolják, hogy ütöd-e a minimum vastagságot. :D Mi másra kellene az a táska?


26F

2018. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell senkinek, semmit megindokolnod.
2018. júl. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, a kutyát nem érdekli, anyádékon kívül, hogy van-e nőd vagy sem. Esetleg azt a lányt, akinek bejössz.
2018. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bentekerrels ***** válasza:
szerintem van szàmodra megoldàs.
2018. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért kéne ehhez indok? Senkinek nem tartozol elszámolással, te dolgod. Senki nem kérheti rajtad számon. Mert te így döntöttél, innetől kezdve senkinek semmi köze hozzá. Te életed, mindenki foglalkozzon a maga háza tájékán lévő sepregetni valókkal. :) (saját tájékán sepregessen:))
2018. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány cm magas vagy?
2018. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
170
2018. júl. 30. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz magasság. A lányok általában úgyis ennél alacsonyabbak. De ha magasabb lányt fogsz ki, annak se kéne gondnak lennie.
2018. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
öltözködj nőként és akkor nem fog feltűnni a webkamerán, ha kicsi, "shemale webcam"
2018. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!