Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 40-50 éves kora között rájöhet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-50 éves kora között rájöhet egy heteroként élő nő, hogy a saját neméhez is vonzódik?

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? :)
2018. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ha addig valaki teljesen heteronak gondolta magát, akkor mi válthatja ki?
2018. dec. 2. 10:12
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
nem csak 39 évesen és 51 évesen
2018. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem olyan nincs, hogy valaki ennyi idő után megváltozzon a szexuális beállítottsága.

Olyan viszont van, hogy valaki mindig is biszex volt, viszont ilyen sok idő kellett ahhoz, hogy elfogadja magát és ki merje élni az elfojtott vágyait

2018. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legalapabb emberi tulajdonság, a kíváncsiság mondjuk? :)

Vagy egy konkrét személy?

2018. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
egy konkrét személyről van szó, igen.. vágynék rá nagyon...
2018. dec. 2. 19:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen. Egykori barátom 42 évesen lépett ki a hetero világból a biszexek világába.
2018. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én világ életemben sejtettem, hogy vonzódok a nőkhöz is, de kellett 33 év, hogy beismerjem magam előtt.
2018. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Nagyfater ***** válasza:
100%
Igen, rájöhet. Sőt, meglepően gyakran előfordul, hogy egy nő 40 éves kora körül nem csak arra jön rá, hogy a saját neméhez IS vonzódik, hanem kifejezetten megundorodik a férfiaktól, és nők testi-lelki társaságát keresi. Nem egy házasság romlik meg, sőt, bomlik fel emiatt, persze nem ezzel az indokkal, de a háttérben valójában ez az igazi ok.
2018. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én most, 31 évesen jöttem rá, hogy biszex vagyok. Igazából mindig ott volt bennem, hogy érdekelnek a csajok is, csak valahogy mintha nem akartam volna tudomást venni róla. :) Viszont örülök, hogy most ez kiderült, így már enyém az egész világ. :P


Érdekes, amit utolsó ír, hogy valaki ilyenkor megundorodik a férfiaktól: bár én nem undorodtam meg tőlük, de most valóban nem akarok férfival összejönni.

2018. dec. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!