Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, ti onnantól biszexnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti onnantól biszexnek kategorizáltok egy srácot, ha csak egyszer is kipróbálta a fiúszexet? Vagy ha nem volt több, akkor nem?

Figyelt kérdés

2018. dec. 26. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Alapból nem szoktam kategorizálni, nem kell. Voltam nővel: ki is nyaltam, engem is nyalt ki nő. Még baráti szinten sem bírom a nőket, a nyalást pasitól sem szeretem. Biztos leszek még nővel, de csak többesben, buliból, ennyi. Akkor én mi vagyok? Binek tartom magam. Amúgy meg nem érdekelne, hajlam van a srácban, vagy csak szeret élni.
2018. dec. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Igen

Akkor is ha nem volt

2018. dec. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Igen, persze. Mindegy hogy tegnap, vagy tavaly, vagy 20 éve voltál a saját nemeddel is, attól még voltál.
2018. dec. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem: mi értelme van skatulyázni?

Egyébként nem attól lesz valaki bi/homo, hogy kipróbált valamit, hanem hogy érez-e vonzalmat a saját neme iránt. Lehet, hogy valaki - pont az ilyen korlátoltak miatt - nem meri soha kipróbálni, de attól még biszex lesz, hiszen a vágy ott van a fejében.

Egyébként meg ez miért is számít? Egy értelmes nő azt fogja nézni, hogy vele milyen vagy, és mennyire viselkedsz társként. Ak többivel meg jobb is, ha semmi nem lesz.

2018. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

Biszex??? Nekem onnantól meleg.

35N

2018. dec. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
#5 Egy meleg férfi nem vonzódik a nőkhöz már bocs! 20/F
2018. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
6! 5. vagyok. Nekem egy ferfi nem erdeklodik masik ferfi utan. Mar bocs!
2018. dec. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#7 Akkor te nem tudod a biszexualitas szó jelentését! Van csomó férfi akiről elsőre azt gondolnád hogy tetőtől talpig férfi közben meg vannak meleg hajlamai. Csak nem köti az orrodra érthető okokból. Nagyon könnyű azt hazudni hogy hetero vagy. Ki tudja, lehet a pasid sem férfi akivel összejöttél.
2018. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
8: nyugtasd magad ezzel, persze. De attol hogy korbeirod attol meg nincs igazad.
2018. dec. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
#9 Melyik részében nincs igazam? :) Ezek tények vagy akkor hogy van az szerinted hogy csomó nős meleg férfi van? Na várom azokat a nagyszerű érveket...
2018. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!