Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kipróbáljam egyszer? Volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kipróbáljam egyszer? Volt, aki megbánta, hogy kipróbálta a szopást?

Figyelt kérdés
Szóval, 23 éves vagyok és eddig csak a nők érdekeltek. Igazából most is, ugyanakkor egy ideje izgat, milyen leszopni egy férfit. Igazából a férfi test inkább taszít, csak egy farokra lenne szükségem. Volt, aki hasonló helyzetben kipróbálta? Milyen volt? Megérte?

2018. júl. 20. 15:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

Annyira nem jó, mint ahogy gondolod. Ráadásul ha ennyi éven át csak a nők vonzottak, ez később is így lesz, ez csak egy fellángolás, kíváncsiság.

Én nem tenném meg, de ha téged ennyire érdekel, akkor nyugodtan :) Csak meg ne bánd. De biztos fura lesz a változás, erre készülj fel 😄

2018. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

sokat gondolkoztam én is ezen mielőtt kipróbáltam

Nekem tetszett igaz elég bután csináltam de a partnerem segített a zavarombam

Érdekes volt meg izgató is

2018. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Engem érdekel, bár még sose próbáltam, de kiszeretném próbálni.

19f kecskemét

2018. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem bántam meg.

Sőt ha lenne valaki akkor csinálnám megint.

2018. júl. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki hogy legyöztem a gátlásaimat és letérdeltem egy fiú elött. Jó volt és azóta is szivesen csinálom ha van partner hozzá.
2018. júl. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyan ilyen helyzetben vagyok. Még csak gondolkozok rajta. Írj ha akarsz.


20/F

2018. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat agyaltam, hogy megtegyem, vagy ne. Csajok voltak az életemben, az, hogy pasival is lehet(ne) csak egy mellékszál volt. Nagyot lendített a dolgon az első férfi, aki leszopott. Pár nappal később már az én számban volt egy farok. Az elején kicsit furcsa érzés volt, de ez elmúlt, és elkezdtem élvezni a farok ízét, lüktetését a számban. Aztán amikor megremegve a számba lőtte a friss anyagot, tudtam, ez hiányzott az életemből. Azóta is, ha tehetem, szívesen szopok.
2018. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, férfinak csak a farka érdekel. Próbáld ki, nagyon jó. Én gyorsan rászoktam, azóta is szopok, ha van lehetőségem.
2018. júl. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez azota is gyakran leszopom a szobatársam vagy aki épp igényli
2018. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet ezen megbánni?

Nem kell belőle túl nagy ügyet csinálni. Megteszed, és ha nem tetszik, akkor legfeljebb többször nem csinálod, és elkönyveled magadban egy "hát ez pocsék volt, de legalább megtudtam, hogy milyen" dolognak.

2018. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!