Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha nem vagyok helyes, sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok helyes, sem sportos, sem jó módu és még fiatal sem de kipróbálnám egy pasival akkor hol találhatnék partnert akinek nincsenek előítéletei?

Figyelt kérdés

2018. dec. 28. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Azert a legtobb ember ,ha nem helyes akkor legalabb izmos. Vagy ha nem izmos akkor legalabb penze van. Vagy ha az sincs akkor meg fiatal. Te ilyen szempontbol sehogy se vagy jo szoval vagy hozzadhasonlot kell keresned (ami ritka) vagy valakit aki nagyon ki van ehezve.
2018. dec. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek előítéleteim. Amiket magadról írtál, azok igazak rám is. Annyi a különbség, hogy én már voltam több férfivel is, tehát nem vagyok kezdő. Annyit tudok tanácsolni, hogy ismerkedj! Élőben, interneten, bárhol. Ne félj a visszautasítástól, sok lesz belőle, csak ismerkedj! Idővel sikerül megtalálnod azt a férfit, aki segít, hogy kipróbálhass dolgokat.
2018. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy ezt meg olvasod e, eleg regi a kerdes, viszont ha igen, en azt tanacsolom hogy esetleg menj el egy meleg barba vagy ilyesmi helyre, lehet hogy kapni fogsz egy ket sracot akinek apakomplexus miatt kellenel esetleg. sokat nem veszithetsz vele, bizakodni kell <3 17/L
2023. okt. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!