Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sportos fiatal (18-28) hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos fiatal (18-28) hetero sracok! Veletek is elofordul hogy konditeremben vagy edzes utan oltozoben tusoloban kicsit jobban megsasoltok egy-egy masik sracot?

Figyelt kérdés
Olyankor csak testet neztek vagy esetleg mast is?

2015. júl. 15. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Egy időben jártam rendszeresen kondizni, és volt egy kigyúrt faszi, akin megakadt a szemem, de csak mert amekkora izomzata volt, olyan kis pénisszel rendelkezett.

Konkrétan szerintem állva maximum 6-7 centis lehetett neki.

Amúgy meg csak a lányok érdekelnek.

2015. júl. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Soha, és kifejezetten irritált, hogy zuhany után ott pörgették a faszukat egyesek ...


27/f

2015. júl. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Nem, és engem is kifejezetten idegesít ha mellettem mászkálnak meztelenül. 24f
2015. júl. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Én megnézem őket, mert szeretem a szép testet. Nem gerjedek rá szexuálisan, de azért a szép az szép.
2015. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézem, szerintem egy péló is lehet esztétikus. Nekem az tűnt fel h viszonylag sok fiatalabb srácnak/férfinek szőrös a farkuknál, ez számomra meglepő mert ezt hittem mindenki csupasz rajtam kívül :D 21/f
2015. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Edzés után én is megnézegettem a srácokat. Kíváncsiságból, hogy kinek milyen/mekkora, stb... De nem gerjedtem rá, csak kíváncsi voltam rá...
2015. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úszni járok, de én is mindig megnézem h kinek mije milyenje van :)
2015. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
megnézem én is a srácokat de ök is sasolnak engem már észrevettem 19
2015. dec. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!