Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol lehetne ismerkedni ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne ismerkedni ilyen férfiakkal? Mindenki többet akar?

Figyelt kérdés

Enyhe biszexuális hajlamomat szeretném kiélni, de nem meleg társkeresőn szeretnék rá partnert találni hanem ahol vannak hozzám hasonló kezdők, akik nem vágynak szerelemre, csókra, ölelkezésre, aktusra férfival, csak egymás kielégítésére kézzel, esetleg orálisan.

Ötleteket várnék hogy hol lelhetnék ilyen beállítottságú egyénre?



2018. dec. 31. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt, én is hasonló cipőben járok
2018. dec. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Max kézzel
2018. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Itt biztosan találsz,de társkeresőkön is lehet, elvégre nem előírás, hogy ha nincs aktus, akkor nem is ér semmit az egész.

Sőt, még előnyös is a maszti, max az orál, mert ez mégbőven belefér azoknak is, akik nem teljesen biszexek, max kíváncsi heterók.

Az ilyenek, illetve a biszexek nem is szerelmet keresnek, hiszen van családjuk,vagy női kapcsolatuk.Az érzelmeket ott kell megélni, itt pedig max haverság, extrákkal,és abszolút diszkréten.

Talán a nehézség abban van, hogy nagyon nehéz eljutni a megvalósításig, mert hiába a vágy, a szándék, ha erősebb a félelem, vagy az első találkozás után lelki problémák jönnek elő.

Júniusban megismerkedtem egy szimpatikus, 38 éves családossal, első találkozáson masztiztunk, mégis eltűnt, többet nem jelentkezett, jóval később írt egy emailt, hogy " lefagyott ", nem tudja többet megtenni.

Ezen a ponton a legtöbb ismerkedés kész, vége.

2018. dec. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hol laksz, és hány éves vagy Kérdező?
2018. dec. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen partnert keresek

25F pest

2019. jan. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ismerős... az első ilyen kalandom után évekig rá se tudtam gondolni a dologra, pedig eléggé rázsongtam a témára... szintén lefagytam
2019. jan. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Válaszolt bárkinek is a kedves kérdező?
2019. jan. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Elég nehéz találni valakit
2019. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is pont ilyen helyzetben vagyok... esetleg soproni tinik írhatnának privibe :)
2019. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!