Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg létezik olyan biszexek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik olyan biszexeknél, hogy egy idő után megállapodik az egyik nemnél?

Figyelt kérdés
Én már jóideje élem a lányos időszakom (lány vagyok) de előtte meg fiúk tetszettek és kicsit ijesztő, hogy máskor fiúkkal képzeltem el magam mostanában vagyis az utóbbi 2 évben pedig a lányokkal.

2018. dec. 31. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A biszexek a társadalom nyomására nagyrészt a hetero életformát választják. Max titokban saját nemmel is kavarnak.
2018. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja
2018. dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értettem, hogy tegyük fel, még 16 évesen megvoltam győződve arról, hogy a fiúk érdekelnek aztán ugye elkezdődött a "lányos időszakom" és hogy ez nem fog megváltozni.
2018. dec. 31. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Végülis isten ments, hogy megtaláljuk életünk szerelmét, akivel szívesen házasodnánk, tényleg gusztustalan, fúj. Igazából minden biszex azexmániás lotyó és sosem elégedett azzal, akivel éppen van. :)


Nőjetek már fel, qrva unalmas ezt a s.zart hallgatni folyamatosan. Kérdezőkém, biszex vagy, nem pedig leszbikus ha lánnyal, heteró ha fiúval. A biszex az biszex, nem fele-fele, kedvtől vagy partnertől függően.

2018. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a 4esnek van igaza 😃 ha mind2 bejön biszex vagy. az esetleg változhat, h éppen aktuálisan melyik jön be jobban, vagy lesz egy párod és szerelmes leszel, kicsit félrerakod a másik nemet, vaagy ami most nálunk is van, a párod szeret téged annyira, h elviselje, vagy épp izgassa, h te a másik nemmel is szexelsz (ilyen pár azért ritka)

szal előfordulhat, h kicsit szűnik a másik nem iránti vágy, de nem fog megszűnni. amúgymeg mindenki más... ;)

2019. jan. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem tudom biszexnek tekinteni azt, akit egyszer régen, mondjuk 14 és 17 éves kora között a fiúk érdekeltek, onnantól kezdve viszont csakis a nők, és van már 40. Az leszbikus a szememben. Viszont 2 év után korai lenne kijelentened, hogy "megállapodtál" az egyik nem mellett. Az ingázás előfordul, én is tapasztaltam.
2019. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!