Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azt mondja biszex és inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja biszex és inkább fiúk érdeklik, de?

Figyelt kérdés

A srác, akivel kavarok egy ideje és alakulgattak a dolgok, mostanában találkozgat egy transz... emberrel, aki lány(nak néz ki hangra/magasságra/úgy egészsében nem olyan hű de férfias) de azt mondja magáról nem lány?

Akivel kavarok, amikor először találkoztunk azt mondta, 99%-ban a férfiak érdeklik. Erre most? Mégis bejön neki a punci?? Így megy ez??? Azt mondom 'nem vagyok lány' és innentől mehet a menet engem meg le$z!r? :D



2018. dec. 31. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi van?
2019. jan. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyik részét nem érted?
2019. jan. 1. 00:04
 3/10 Katolikus plébános ***** válasza:
Igen, inkább a srácok jönnek be neki.
2019. jan. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor miért kever ezzel a transz csajjal? Ha a pasik jönnek be neki, miért egy punci után megy?
2019. jan. 1. 01:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha biszex akkor mehet f...sz után is meg p.nci után is. Ezt jelenti a biszexség.

Lehetnek preferenciái, hogy pl jobban bejön neki a maszkulin vagy feminin kinézet, de ez nem olyan, mintha azt mondta volna, hogy "bocs full meleg vagyok, ha nincs péniszed a közelembe se gyere" aztán összejött volna az első biológiai nővel aki bajuszt rajzol magára és levágja a haját.

Nem jössz be neki, ami kellemetlen, de a pasi nem hazudott semmiről, nem vezetett félre - a biszexualitás magába foglal mindenkit.

2019. jan. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na rakjuk tisztába. Csaj vagy, össtejöttél egy olyan csávóval aki azt állitja magáról, hogy amúgy 99%-ban a férfiak érdeklik. Mostanában találkozgat valakivel. Te személyesen beszéltél ezzel az illetővel? Nem ugye?

Na. Ha csak szex kapcsolatod van és belefér neked hogy mással is csinálja akkor oké. Amúgy páros lábbal rugnám ki. Nem azért mert massal dųg, hanem mert hūlyének néz. Nagyon valószinű hogy csajjal talalkozik, csak meg akar etetni. Nagyon zavaros a dumája.

Erről eszembe jutott egy barát barátom. Pasi, nem fiatal, házas. Megismerkedtek egy nővel. Ő leszbikus!!! Sugározta a feleség felé. Aztán megdųgatta magát a barátommal.

2019. jan. 1. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


"Akivel kavarok, amikor először találkoztunk azt mondta, 99%-ban a férfiak érdeklik. Erre most? Mégis bejön neki a punci?? Így megy ez??? Azt mondom 'nem vagyok lány' és innentől mehet a menet engem meg le$z!r? :D"


A kérdező férfi szerintem.

2019. jan. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Aham. Igazad lehet #7-es 👍
2019. jan. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

A srác azt mondja, hogy főleg a férfiak érdeklik és találkozgat egy transz férfivel. Hol itt a probléma?


"Mégis bejön neki a punci?? Így megy ez???" Neked a férfi csak egy farok, a nő meg csak egy punci? Mert akkor veled vannak gondok...


Amúgy meg ha azt mondja, hogy biszex, akkor főleg nem mindegy? Van egy olyan érzésem, hogy te csak féltékeny vagy és csak kapaszkodókat keresel ahhoz, hogy megmagyarázd, miért rossz a másik, hogy nem téged választott.

2019. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, férfi vagyok.


Amikor kiírtam a kérdést tényleg...nem kicsit voltam berúgva és nagyon szarul éreztem magam. Kösz a válaszokat azért

2019. jan. 1. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!