Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok ti akkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok ti akkor is tudtok szexelni a párotokkal ha a párotokkal ellenkező nemű emberek nagyon izgatnak?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy vannak olyan biszexek akiknél váltakozik, hogy melyik nem tetszik/izgatja őket.

2018. dec. 29. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert én sajnos olyan vagyok, hogy mikor van a váltás nagyon izgat egész sokáig az a nem ami éppen jobban tetszik/szexuálisan vonz.
2018. dec. 29. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:

Szóval vannak olyan időszakok,amikor csak az egyik vonz,aztán később meg a másik?

Szerintem ez természetes egy biszexnél.A barátod tudja,hogy izgatnak a lányok is?

2018. dec. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak ilyen idoszakaim, de a kapcsolatot ez egyáltalán nem befolyásolja, mert szeretem a párom
2018. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen időszakok de nem befolyásolja a kapcsolatunkat.
2018. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Nincs barátom, csak rettegek ettől, hogy mivel biszex vagyok ezért majd miattam fogunk szétmenni, emiatt. :(

2018. dec. 29. 21:47
 7/11 anonim ***** válasza:

Emiatt ne rettegjél.:)

Főleg előre ne.Egy férfit és egy nőt,nem lehet "ugyanúgy" szeretni,majd meglátod,hogy tudsz két kapura játszani,idővel meg majd kiderül,hogy melyik nem vonz jobban.Az sok mindent eldönt.Én is vonzódom a nőkhöz is,szoktam róluk ábrándozni,stb.de attól még a barátommal élvezetes a szex és kívánom is.

2018. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jelenleg a lányok jobban vonzanak vagyis egy jóideje már. Ezek szerint lehet, hogy csak egy leszbikus kapcsolat lesz majd jó számomra?

Mielőtt volt nálam ez a váltás, több fiú fiú is tetszett, meg mindig megugrott a gyomrom (jó értelemben) mikor helyes fiút láttam.

Most meg a lányokkal van így.

2018. dec. 29. 22:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor majd kiderül,hogy melyik nemmel szeretnéd leélni az életed és melyik az,amelyik csak amolyan "pótlék" lesz,csúnyán kifejezve.

Nem lesz gond veled,ne aggódj,csak mindig oszd meg a jelenlegi partnereddel majd,hogy mi a helyzet a szexuális orientáltságoddal és akkor tiszta lappal indulsz.

2018. dec. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. dec. 29. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!