Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak, hogyha coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha coming outoltam az osztálytársaimnak részegen? (Homofóbok kíméljenek)

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy szilveszter volt, és hát ki nem iszik szilveszterkor? Szóval én és egy barátnőm teljesen leittuk magunkat (mondjuk én jobban) és a buliba még 5 másik fiú osztálytársam volt meghívva, és nyilván előjött a csajok téma, amibe én is csatlakoztam, szóval hogyha itt nem vált volna nekik egyértelművé, később még ki is jelentettem, hogy én bi vagyok, legalábbis valami ilyesmi történt. A baj meg csak az, hogy a fiúk egy kortyot nem ittak, szóval 1000% hogy mindenre emlékeznek, nekem meg ég az arcom, és csak azt szeretném tudni, hogy mit csináljak? Mármint szerencsémre senki se homofób, de akkor s elég kellemetlen a helyzet, szóval mással is történt már ilyen? (Nagyon kérlek, hogyha homofób vagy, ignoráld ezt a kérdést)
2019. jan. 2. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Elég zavaros... Lány vagy?
2019. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem hogyha nagyon nem szeretnéd hogyha melegnek hinnének, akkor legyél közönyös, és már ha persze nem esküdtél az életedre, csak annyit mondj hogy ugye nem hittétek hogy komolyan mondom... De szerintem jobb ha felvállalod a dolgot, már ha egyszer szükségét érezted ennek.
2019. jan. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha senki sem homofób közülük, akkor nem kell tenned semmit. Örülj, hogy egy teher leesett a válladról és elfogadnak.
2019. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, meg már igazából utaltam rá korábban, szóval nem az a bajom, hogy elmondtam, hanem az ahogy
2019. jan. 2. 13:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kíméllek:

Sztem semmit :D.

1, manapság teljesen szokványos, hogy a lányok (legalább kicsit) bi-k.

2, Mivel bi vagy, a fiúknak nem kell 100%-ban lemondaniuk rólad, tehát nem lesz ellenérzésük emiatt.

3, Mivel vevő vagy a csajozásra, a barátaiddal egyel több a közös téma :D.

2019. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekik is mondd ezt, ba sz d meg, mint nekünk, hogy homofóbok kíméljenek. Na?
2019. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagy, ne aggódj, semmit nem szólnak. Nálunk is voltak bi meg leszbi csajok, ugyanúgy tekintettek rájuk is a fiúk.
2019. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nyugi!

Legközelebb ne igyál annyit!

2019. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj! Túl vagy rajta, elfogadták, hogy biszex vagy, és ennyi. Éld az életedet ahogy eddig, ne csinálj magadnak problémát belőle, ami ráadásul nem is létezik.
2019. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!