Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én lennék a legelső, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a legelső, aki terhesen ennyire és így szexmániás? Vagy vajon már létezett hozzám hasonló nő a történelem során? Vagy akár még szer is van rá (férjem számára), hogy kiéljem magam? Vagy ez így a helyzetemben már bűn? (prűdek kíméljenek)

Figyelt kérdés

Szóval, kb. az elejétől:


Némi - de *kissé* hosszúnak tűnő - idő után végre sikerült rendesen, tisztességesen teherbe essek. Azóta az is kiderült, hogy (több mint valószínű) lány ikreket várok.

Bármi is történjék, ez a boldogságom végre megadatott (mármint nekem ÉS a férjemnek).


A terhességem első három hónapja szinte betűre pontosan úgy telt le, ahogy a negatívumok "papíron meg vannak írva". Rosszullétek, válogatós étvágy, néha depresszió, testi levertség, furcsa hangulatváltozások és szétszórtság...

És mondhatni ez volt az első 3 hónap, mióta az eszemet tudom, amikor nem kívántam különösebben a szexet.

Persze mivel meg van a magamhoz való eszem, fondorlatosságom és előretervező készségem - és egyenlőre úgy néz ki, hogy lett igazságalapja a sejtésemnek -, amikor eszembe jutott, inkább úgy tettem, mintha ez nem lenne, s legalább egy rövid "körre" elkaptam a párom. Lévén mivel így is elég nagy meló volt anno kizsarolni tőle a minimum napi 1 védekezés nélküli szexet. (oké, jött egy ideig azzal, hogy sok a munkája és fáradt, de kinek nem az... főleg egy férfi részéről ez nem érv semmire se) Nem akartam, hogy az legyen, hogy látja, hogy most már nem kívánom, erre rendezkedik be, aztán ha később változik a helyzet, cseszhetem és megint kezdhetem előröl a "befűzését".

Szóval amikor eszembe jutott (nem mindig, de amikor épp nem felejtettem el), megadtam a látszatot.


Viszont ezután... nem tudom, hogy ettől (is) e, vagy más külső tényezőktől... de blikkre az első 3 hónap után - szerencsére jópár említett negatívummal együtt - ez elmúlt.

Külsőre ki is virultam, a hajam szép és fényes, jobb kedélyű vagyok (bár most már a "megvonási tünetek" miatt lassan csak voltam :/)...

A vágyaim viszont nem hogy eredetire állítódtak volna vissza... MÉG sokkal-sokkal rosszabbak lettek! :P


A harmadik hónap letelte után elillant a szex iránti közönbösség... aztán egyre inkább azon kattogott az agyam... most meg már (főleg, hogy tanárként lassan nem lesz annyi dolgom) folyamatosan a párom körül jár az agyam OLYAN ÉRTELEMBEN.

Sőt, a lényeget le is hagytam : mert már nem csak simán a szexet akarom (majdnemhogy folyton), hanem azt, hogy rendszeresen élvezzen belém, amennyiszer csak lehet. ( igen, pont terhesség alatt érzek így :) )

Nem tudom miért, de megragadt bennem ez a fétis... sőt, már nem is fétis, nálam már inkább szenvedély... Ami így 3 és fél hét után lassan úgy tűnik, hogy nem igazán akar olyan gyorsan elmúlni.

Sőt, ez igazán azóta durvult el, mióta volt egy álmom ezzel kapcsolatban, ami nagyon élesen megmaradt bennem, pedig ennyire élesen nem szoktam megjegyezni az álmaimat, csak nagyon ritka esetben.

(És sajna - kövezzetek meg, de - egy ritkamód perverz álom volt : Konkrétan az volt, hogy a párom és a barátai össze-vissza döngettek - szerencsére a legtöbbet a párom - és eközben valahogy mindig elővették a valahogy tartósított spermáikat, és azokat egy tölcséren keresztül hatalmas adagokban a hüvelyembe töltögették)


Azóta én már szinte a falat kaparom, annyira erős és állandó lett bennem már a vágy erre a fétisre. És úgy érzem, a napi egy (ált. esti) alkalom már a FÉL FOGAMRA SE ELÉG! Én kb. minden fél órában magamba akarnám engedni a páromat és élvezni, ahogy a puncimba élvez.


Mivel egyfelől halottam a számomra ijesztőnek ható véleményeket a terhesség alatti szexről (bár végig sejtettem, hogy alaptalanok, különben ezek sem történhetnének meg), másfelől meg a napi egy alkalom egyre kevesebbnek bizonyult, tegnap stikában elmentem a nőgyógyászomhoz, aki szerencsére egyben az a barátom (volt középsulis osztálytársam), akivel részben beszélni is tudtam erről.

Ő végül azt mondta, hogy a legjobb tudása szerint, valamint az eddigi állapotomat ismerve, "bár a terhesség emberenként változó, nem általánosítható", azt tudja mondani, hogy ez valahol természetes. Sőt, kifejezetten ajánlani tudja a beleélvezős szexet, mert amíg nincs komplikáció inkább előnyös tulajdonságai vannak a szülésre és a terhességre, mintsem hátrányos.

Na, ez aztán már az utolsó lapát volt a tűzre nekem! Azóta ezt sem tudom kiverni a fejemből. Egyfelől eloszlatta azt a bűntudatomat, ami ezzel kapcsolatosan megvolt... másfelől meg, az hogy még ajánlotta is!!


Azt tervezgetem, hogy hétvégén a páromat elrántogatom ehhez a nőgyógyászomhoz, és ha neki is tesz említést arról, amit nekem mondott, annak remélhetőleg lesznek pozitívumai. :)

De addig is, már lassan nem tudom, hogy hogy fogom kibírni.


Nekem se lenne nőként a stílusom... de erőteljesen érik bennem a gondolat (lassan nem csak gondolatként), hogy amikor ott van a párom, akkor lenyomom az ágyra, és meglovaglom - akár az alvás rovására. De persze egyfelől ezt az én alkatommal egyre nehezebb lesz... másfelől meg az az álmom, hogy végre Ő csinálja, és napi ne 1, hanem 4-5 alkalommal lője tele a hüvelyem... vagy még többel...


De egyenlőre nem látom biztos megoldását, hogy hogyan tehetnék annak érdekében, hogy ebbe az irányba kimozdítsam a páromat! :/


Vajon volt már valaki legalább csak hasonló helyzetben? Aki esetleg még valami tanácsot is tudNA (vagy tudott _volna_) adni?


2018. máj. 31. 03:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Hát én telelőném a puncidat, az biztos...;)
2018. máj. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Pedig most jó király élete lenne a párod farkának. Én adnám neki a helyében, ha meg nem birom az ötödiket ak elő a vibrátort a csiklóra.

Minden menet között kajolnánk és simiznénk egymást. Szerintem jó lenne ez :D őszinte sok sikert kívánok hogy sikerülhessen elérned a napi többet és hogy ne keljen megvonnod magadtól

2018. máj. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

Túl hosszú a kérdésed magyarázata, mit szerettél volna kérdezni?

Igen, normális, hogy terhesen kívánós vagy, majdnem mindenki az.

2018. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Szia én szívesen megismernélek amíg a párod dolgozik.

Bp 35f

2018. máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem tegnap történt, de még emlékszem: a szülés napjáig volt nálunk szex, konkrétan aznap reggel is. A 38. hét volt, és nem vártunk semmit. Később olvastam olyat, hogy a szülést ez is megindíthatta, és furdalt a lelkiismeret, de azután egy orvos barátom megnyugtatott, hogy a két hetes koraszülésnek sok más oka lehetett, ez a legkevésbé valószínű. A fiunknak egyébként nem lett semmi baja.

Szóval nem vagy egyedül.

A férjed esetleg aggódik, hogy kárt tesz bennetek? Ezt nem teljesen értettem. A "napi 4-5 alkalom...vagy több..." szerintem nem reális, de a három még igen. Ha többre vágysz, magadon kell segítened. Tartósan ennél többször nem sokan lennének képesek teljesíteni. Mindenesetre azt mondanám, hogy szavakkal tudod elérni a legtöbbet: mondd ki, amire vágysz, az nagyon erős afrodiziákum. És persze legyél aktív fizikailag is... A kezdeményezést szerintem mindenki szereti, jót tesz az önbizalmunknak, ha érezzük, hogy "jócselekedetet hajtunk végre". Az ébredéskor minden férfinek áll a farka, ne hagyd veszendőbe menni, máris jól indult a nap! Dolgozik a férjed? Amikor hazaér, ne tudja úgy becsukni az ajtót, hogy a kezed ne a sliccén legyen... Az esti lefekvés hagyományosan a szex ideje is, ez csak természetes. Ezzel meg is van a három. :)

Szerintem természetes óhaj, hogy kiéld a vágyaidat. A harmadik trimeszterre ez akár meg is változhat, nehogy akkor sajnáld, amit elszalasztottál. ;)

2018. máj. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Az én párom is többet kívánta a szexet a terhessége alatt. :). De azért napi 4-5 az elég sok. Az h elcibálod a nőgyógyászohz, hát én nem örűlnék neki az biztos. Nehogymár utasítsanak h hányszor szexeljek. Kezdeményezz. Szerintem vibrit is kéne használnod. F
2018. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes történet volt egész addig, amíg le nem írtad, hogy a nőgyógyász a barátod! A férjed helyébe én a szájába lépnék, de veled sem lennék korrekt! Ráadásul elmondod neki ezeket a dolgokat, mi köze neki ehhez?! Miért nem kefélsz már akkor a dokival?!
2018. máj. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Ezek kicsit magas elvárások azt hiszem. Mivel a párod dolgozik meg csinálja mellette az egyéb dolgokat is gondolom, ezért elképzelni sem tudom hogy időbe egyáltalán hogy férne bele hogy megkapd amit akarsz annyi alkalommal. A napi eggyel még nekem nem lenne probléma, az amúgy is meg van meg hogy alkalom adtán rákontrázzunk az is jó, de hogy minden nap többször azt lehetetlennek érzem.

Egyébként meg én megbeszélném a párommal hogy ugye hallottad drágám hogy van aki mindent megtesz a terhes feleségének? Kis kacaj aztán hogy komolyra fordítva lehet hogy a terhesség vagy másért de nagyon kívánok ezt azt.

Sok sikert!

2018. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

Igen te vagy a világ történelmében a legelső aki terhesség alatt kívánja a szexet. Rajtad kívül szerintem még senki nem volt így soha!!

Hogy lehet ilyen hülye, értelmetlen kérdéseket feltenni? De te vagy a legelső ilyen nő nyugodj meg!

2018. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Most aztán jól fel izgattál elég volt csak olvasni.Beszélj a párodnak erről mert igazából nem nagy dolgot kérsz simán teljesíthető ráadásul egy férfinek ez jó dolog jó sok szex és bármikor kapható vagy rá.Én imádnálak és nem kellene 2x mondani csak egyszer megemlíteni.És véged lenne.
2018. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!