Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az mennyire normális, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire normális, ha a barátnőmnek teljesen oké lenne, ha szexelnék a pasijával, és a pasijának is, ha szexelnék a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz velük szexelni? Ha igen, akkor rajta! Ennél jobb alkalom nem kell, hogy kipróbáljátok az édeshármast. :)
2019. jan. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Megesik. Nyílt kapcsolatról hallotál már? Szerintem annyira nem szeretik egymást akik ilyen kapcsokatban vannak de ez csak a személyes véleményem. Te is benne lennél?
2019. jan. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenkinek okés a dolog akkor hajrá és élvezd minden pillanatát !
2019. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagy?
2019. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Éppen az a fura, hogy

1. Édeshármasról eddig szó sem volt, külön-külön, egymástól függetlenül jegyezték meg.

2. Még csak nem is nyitott a kapcsolatuk, mármint senki másnak nem engednék át egymást, valamiért egyedüli kitüntetett lettem.

(Nekem tetszene mindkét/három felállás egyébként, ha már kérdeztétek. Sőt, történtek már kisebb dolgok, mint például csók, simogatás intimebb testtájakon, de valahogy annyira idegen az egész attól, amilyennek elméletileg lennie kellene egy párkapcsolatnak, vagy akár egy barátságnak. Kicsit összezavarodtam. És lány vagyok.)

2019. jan. 3. 19:56
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
kit simogattál, és kivel csókolóztál, hogy jött ez össze? ha tényleg igaz ez akkor miért kérdezed ezt tőlünk, ha már történt ez az és még te is akarod? akkor már rég csinálnátok szerintem ( de bocsi, ha tévedek)
2019. jan. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekik is oké meg neked is oké akkor miért ne? Őszintén szólva én nem lennék benne ilyen hármas kaocsolatban, de az én vagyok , ne az én, ne mások véleménye számítson, hanem hogy te mit akarsz. Ha szeretnéd és adott a lehetőség hajrá.
2019. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Azért nem csináltunk még semmi komolyat, mert ennyiből abban sem lehetek biztos, hogy valóban lefeküdne velem bármelyikük, hiszen saját magukról nem beszéltek, csak arról (mindketten), hogy ők engedélyt adnak arra, hogy rávessem magamat a párjukra. Szóval ezután tervezem bedobni magam, csak kicsit meg vagyok még illetődve, mert "tiltott gyümölcs", és talán kockázatos abból a szempontból, hogy nem tudni, milyen hatással lenne a velük való kapcsolatomra. Azt hiszem, ezért született meg a kérdés eleve.

Amúgy a barátnőmmel csókolóztam, nem is egyszer (hogy hogy hoztam össze, azt nem tudom, mivel kellene megmagyaráznom, közelebb áll hozzám, mint eddig bárki, szóval természetesnek tűnik), fogdosni meg mindkettővel fogdostuk egymást, a fiúval kissé illuminált állapotban, de tetszett, őt is imádom.

2019. jan. 4. 00:26
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat elég fura
2019. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben is többféle felfogás létezik, nemcsak a mainstream.

Nekem tetszik.

2019. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!