Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Előző barátnőmnek az volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző barátnőmnek az volt a fétise, hogy mindig a szőrös puncijára kellett élvezni. Ez normális dolog szerintetek? Vannak még ilyen lányok, akik ezt szeretik? Miért?

Figyelt kérdés

2018. aug. 8. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Az jo, de teljesen szoros volt vagy rendezettebb volt? A nyilasra akarta vagy a dombra?
2018. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is szeretem ha a puncimra élvez, de az nem szőrös. Ő mondjuk nem szereti, szeret bent elmenni
2018. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Azért volt ez a "fétise", mert félt hogy teherbeejted, ezért kitalált egy "kitalált" fétist, csakhogy téged meggyőzzön arról hogy inkább "rá" menj el mint benne... A női logika olykor briliáns, és nem utolsósorba célravezető.


Rád nézve, hogy ezt bevetted, nem épp a "briliáns" szó jut elsőre eszembe.

2018. aug. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Normális, de szerintem csak nem akart gyereket. Én is megtettem volna neki alkalomadtán ha rövidre nyírja a szőrt és néha mehet szájba arcra mellre és talán néha fenékbe is. :D

35F

2018. aug. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Normális, de nyilván félt a teherbeeséstől is, különben néha magába is engedte volna a spermádat.
2018. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem normális, ha egy csajnak 2018-ban szőrös a luka.
2018. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Mit számít az évszám?


Amúgy meg a lánynak az előnedvtől is pont annyi esélye van a lánynak teherbe esni, mintha beleélveztek volna. Attól függ, hogy kinek milyen nagy a spermaszáma, mert már az előnedv is tartalmazhat valamennyi. Nem minden esetben, de tudok ilyen esetről. És van, hogy a közvetlen beleélvezéstől sem esik teherbe, sokadik próbálkozásra sem. Ez teljesen egyénfüggő, mintkét fél részéről. Sokmindentől függ.

2018. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Előző barátnőd... Ki volt az? Marok-Marcsi?

Szánalmas az ilyen próbálkozás, hogy a gusztustalan kis igényeidhez partnert szerezz. Itt egyedül aki nem normális, az te vagy, kérdező!

2018. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen barátnőm akit többek közt ez izgatott. Más fura fétisei is voltak.
2018. szept. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mantis religiosa ***** válasza:
Lyuksógorok! :-)
2018. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!