Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális ha a srácokkal való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a srácokkal való szex elveszi a motivációm a csajozástól?

Figyelt kérdés

"Pasizni" ugye nem nehéz. Romeon találsz valakit akivel bejöttök egymásnak külsőre és kicsit belsőre pár napon belül találkoztok, szexeltek. Ha évente párszor rámjön ez a fiús dolog, akkor tudom hogy néhány napon belül 100% hogy szexelni fogok.


Csajozni meg ugye kezdeményezni kell sok csajnál, abból soknak nem fogsz bejönni, randizni kell, stb és a csaj bármikor meggondolhatja magát. Most nem írom le hosszabban, mindenki tudja milyen más a csajozás :D


De abba tényleg munkát, időt, energiát kell belefektetni. Viszont ha találkozom ezekkel az akadályokkal, amikre férfiként az kellene legyen a válasz, hogy csinálom és megyek előre a siker érdekében, sokszor azt veszem észre inkább elmegyek és megdugok egy srácot, mert az egyszerűbb. Ez baj, nem?


2019. jan. 12. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%
Tehát b***zi vagy, aki a látszat miatt kényszerből próbál csajozni?
2019. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem, biszex vagyok aki inkább a nők felé húz. Szerelmes még csak nőbe voltam. Kapcsolatot és majd családot csak nővel tudok elképzelni. Az utcán szinte csak a nőket nézem meg.


Viszont néha megkívánom a srácokkal való szexet is. Kölcsönös szopás és én szeretem megdugni a másikat. Az én saját seggem szexuálisan tabu.

2019. jan. 12. 11:11
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Ha a nők felé húznál, nem élnéd meg tehernek az udvarlást, mert ha bejön egy csaj akkor örülsz ha talizol vele, udvarolhatsz stb.
2019. jan. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
szerintem ez tök jo) es igy igaz ahogy mondod,,fiukkal egyböl sex élvezés kielégülés azt kész,lányoknál meg futni kell a köröket,lehet feleselegesen :)
2019. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Én mondjuk csak akkor dugok valakivel, ha biztosra mentem, hogy egészséges.

Amúgy ja, pasikkal gyorsabb a téma :D

2019. jan. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3

Nem érted?


Alapból oda kell menni vagy 30 csajhoz, hogy legyen 1 akivel végül lesz valami. Most csak mondtam valamit, de sokhoz. Az állandó elutasítás vagy az hogy egy nő bármikor látszólag érthetetlenül meggondolhatja magát veled kapcsolatban (5 randi után is, miután már volt csók és úgy érzed jól mennek a dolgaitok) elég stresszes tud lenni.


Te vagy meleg vagy és nem tudod milyen nőzni, vagy ha a nők is érdekelnek, akkor nem szoktál rendes méretekben, nagy számok törvénye szerint, ismeretlen nőkkel ismerkedve csajozni.

2019. jan. 12. 12:04
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Persze én vagyok meleg, aki pasikkal szexel azért, mert egy nőt bajosabb felszedni. :-D
2019. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

"Ha a nők felé húznál, nem élnéd meg tehernek az udvarlást, mert ha bejön egy csaj akkor örülsz ha talizol vele, udvarolhatsz stb."


Ja, de ez akkor van, ha a csaj már egyértelműen zöld utat adott, és bátorít. Csak mire odáig eljutsz, 100 zsákutcába fogsz belefutni, és az rohadtul idegesítő. Gyűlölöm ezt az egész mizériát.

2019. jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%
Annyira furcsa ezt olvasni, hogy egy emberi lény megismerése egy ilyen játszmázás, mizéria sokaknak.. Gondoljatok naívnak, de még ha van is igazságalapja mindennek, számomra elég kiábrándító, hogy az egész nő/férfi ismerkedés csak egy "vadűzés"..
2019. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

"Annyira furcsa ezt olvasni, hogy egy emberi lény megismerése egy ilyen játszmázás, mizéria sokaknak.."


Hát, most képzeld el! Nekünk, férfiaknak oda kell menni a nőkhöz, és a legtöbbször elutasítanak minket, és ez rohadtul lelombozó, és a sokadik ilyen eléggé el tudja venni az ember kedvét az egésztől. Hogy mik vannak!


"Gondoljatok naívnak, de még ha van is igazságalapja mindennek, számomra elég kiábrándító, hogy az egész nő/férfi ismerkedés csak egy "vadűzés".."


Nem gondolunk naivnak, csak egy átlagos nő vagy, aki hozzánk képest lila ködben él, mert sose kellett megdolgoznia a másik nem figyelméért, így el se tudja képzelni, milyen az.

2019. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!