Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk titeket mi érdekel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mi érdekel egy másik fiún? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Én biszex lány vagyok, és a lányok ugyanúgy tetszenek mint a fiúk. Megnézem őket, és sokszor rácsodálkozok hogy ez meg ez a lány milyen gyönyörű.

Ez nálatok is így van, megnéztek egy fiút hogy milyen helyes a mosolya, szépek a szemei stb vagy az ilyen dolgok egyáltalán nem érdekelnek titeket csak kizárólag az az egy dolog izgat titeket egy másik fiún?



2019. jan. 10. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Engem csak szexualisan izgatnak
2019. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Egy szoros allat nem tetszik. Legyen jó sportos átlagos alakja. Jó formas segge. Szép szeme mosolya szája. Formás farok. És ne legyen taplo...
2019. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Masodik vagyok.

Neked mi tetszik konkrétan a lányokban?

2019. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Mindenük. Hogy lányok, nőiesek, puhák törékenyek. :D Az illatuk, hajuk, szemük, szájuk a személyiségük szóval ugyanúgy tetszenek mint egy hetero fiúnak.

Szóval nem csak szexre kellenek úgymond, és úgy vettem észre hogy fiúknál ez ritkább. Vagyis lányoknál is vannak akik csak testileg vonzódnak más lányokhoz, de ők a lányok egész testét vonzónak tartják, férfiaknál meg azt vettem észre hogy csak a pénisz érdekli őket egy másik fiúban. Vagy ez csak az én meglátásom?

2019. jan. 10. 23:51
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

Ezt sajnos jól látod. Itt a pasik nagyja olyan, hogy amúgy is csak a tárgyat látják a partnerükbe, így az itteni közösség szépen egymásra talált :D

Engem elkezdett érdekelni, hogy milyen lehet pasival és kipróbáltam, hogy milyen lehet fiút felszedni. Azonban ahogy haladtam úgy kezdtem el megundorodni tőlük. Én mindig is a nőkkel jöttem ki, jobb velük beszélgetni, kellemes a társaságuk, de a hímnemű egyedek.. Atya isten. Az ostoba mentalitásuk, szánalmas. Néha elgondolkodok, hogy egyáltalán hogyan lehetnek bárki szemében is férfiak.

Eddig szexuálisan kíváncsi voltam, de az itteni pasik megerősítettek abban, hogy én aztán végképp semmit se akarok velük kezdeni. Ugyanis ha a jelleme nem jön be valakinek, akkor nem is foglalkozok vele. Márpedig az ittenieknek a p*csfotón kívűl más nem is kell.

A nők ezerszer jobbak. Amúgy sem jöttem ki a pasikkal, ezután végképp nem fogok.

Ja és a félreértések elkerülése végett, férfi vagyok, nem pedig nő.

2019. jan. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Második vagyok. Nekem nagyon szamit hogy meglegyen a fiuban a nőies gyengédség (ez nagyon ritka). Ha ez nincs meg akkor nem is lesz kontakt.

Magam is figyelmes kedves vagyok.

2019. jan. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Engem csak a farka érdekel :)
2019. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Szép szemek, kéz, bőr, gesztusok, hang, fenék. Finomság, gyengédség, érzelmesség, véleményben határozottság. Értelem, humor. Ahogy rám néz vagy figyel titokban és zavarban van. És legyen független.

Ha ezek rendben vannak, akkor izgat. Ha már beszélgettünk, randiztunk, feltehetően tudnék a farkával mit kezdeni, függetlenül attól, mekkora és melyik irányba áll. Ha látok képet egy fiúról és a fäszáról, attól önmagában nem érzem azt, hogy hú feküdjünk le.

2019. jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
a dákoja
2019. jan. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nézzen már úgy ki, mint egy férfi. Ne legyen csajos kinézetű kis tündi-bündi, de kigyúrt izomagy se. Lehet szakállas is, nem zavar, de legyen ápolt, és főleg ne legyen bunkó. Ha ez megvan, akkor bármi megtörténhet.
2019. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!