Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok ti fürödnétek együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti fürödnétek együtt egy meleg vagy biszex fiúval?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Természetesen igen:)

Mi rossz lenne benne?

24/L

2019. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Ha a biszex fiú a párom akkor nyilván, egy meleg fiú nyilván nem lenne a párom szóval vele nem. Mármint nem volt még olyan helyzet, de ha muszáj lenne végülis nem zavarna.

Barátnőimmel is fürödtem már együtt, bár van egy barátnőm aki amióta tudja hogy biszex vagyok, a pólóját nem meri levenni előttem. :DDD

2019. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Nem attól függ hogy kivel fürödnék együtt hogy milyen nemű és szexualitású az illető, hanem hogy ki ő nekem, és milyen szituáció miatt kellene együtt fürdenünk.
2019. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!