Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, ha a lányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, ha a lányos vágyatok tör elő, de pasitok van, akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor opció lenne, ha a pasi a lehető leggyengédebb lenne, ha kezelhetnétek őt lánynak akár a szexben is?

2019. jan. 16. 08:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem. A pasi az pasi, a lány pedig lány. Teljesen más.
2019. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Èn ilyenkor igyekszem elnyomni a vàgyamat...de sajnos a legtöbbször az a vège hogy vèget èr a kapcsolat.

Ès igen, a pasi az pasi, a csaj meg csaj. A pasikat azèrt szeretem mert fèrfiasak, a csajokat meg azèrt mert nőiesek. Ne legyen egy pasi bzis, egy csaj meg fszis...

2019. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
En elmondtam a paromnak hogy vágyok nőre is mellette. Hianyzik az egyuttlet az idoeltoltes a beszelgetes, smaci egy csajjal. O meg csak azzal a feltetellel enged csajozni ha 3masban vennénk be. De en nyilt vagyok es elmondtam. Sunyiba meg nem akarok mellette csajjal is lenni. Igy inkabb elfolytom. :(
2019. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Én is írtam egy hasonló kérdést szinte kivétel nélkül azt írták, hogy nem igazán befolyásolja ez az egész mivel szeretik a párjukat. :)
2019. jan. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretek valakit nem szokott hiányozni se abból se a másik nemből senki.

De egy pasit nem tudnék lányként kezelni mégis hogy? Egy pasinak hogy nyalom ki, ujjazom meg a punciját? :D Meg egy pasinak nincs nő illata nem érint meg a finom női kezeivel csókol meg a női ajkaival nincsen puha teste hanem férfi teste illata keze ajka van és ezt szeretem bennük pont. Magyarán nekem ha hiányoznának a nők nem az hiánozna hogy felcsatolhassak egy felcsatolhatóst amúgy nem is használok ilyeneket lányokal hanem egy női test női lélek hiányozna.

2019. jan. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz "lánynak kezelès" alatt?
2019. jan. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Ha megnézed a címszavakat szerintem rájössz.
2019. jan. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
maszturbálás
2019. jan. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
Szilvásbuktát.
2019. jan. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

Én pasi létemre, simán elengedném csajozni, lehetőleg egyvalakije legyen.

Ez a birtoklási mánia, hogy ő csak az enyém és hasonlók, egy akkora nagy baromság.

Nekem volt ilyen bnőm, aki havonta 3-4x elment a bnőjéhez is. És mivel így álltam hozzá, mi lett a vége ? Hogy minden egyes alkalom után, mikor hazajött, részletesen elmesélte mi történt és hogyan. Közben pedig elkezdett engem szpni :-). A végikifejlet az lett, hogy 3 hónap után egyszer mindketten rámmásztak.

De !!! csakis azért mert ők találták ki, vagyis ez is egy olyan témakör, hogy : türelemtürelemtürelem :-)

Mint a jó nylás, az is akkor lesz az, ha.....

2019. jan. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!