Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tegyem meg az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem meg az első lépést a férfiak felé?

Figyelt kérdés

Eddig nővel voltam csak, viszont az utóbbi időben kezdett érdekelni, hogy milyen lenne, ha kipróbálnám pasival. Mindkét oldal érdekelne, első körben inkább csak a szopás.


24/F


2019. jan. 17. 05:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel többen így vagyunk, de élményem még nekem sincs, azt szokták mondani hogy a baráti társaságban a legjobb puhatolózni.
2019. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha személyesen nem mersz kezdeményezni, akkor vannak meleg társ/partnerkereső oldalak. Ott regisztrálj, biztos lesznek, akik rád írnak.
2019. jan. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet személyes kapcsolat útján, ami érdekesebb, de több időt vesz igénybe ! Pl. nekem volt olyan eset, mikor az uszoda zuhanyzóban alakult ki a dolog. Előtte nézegettük egymást, majd ment a srác zuhanyozni, akkor mentem én is ! Láttam, hogy nem takargatja magát, hanem elég feltűnően mosta a berendezést. Erre én is úgy, ahogy Ő. Majd mosolygás, beszélgetés, hogy Milyen jól néz ki,meg van ám szerszám rendesen, stb. Végül egy közös orál lett akkor, utána kb egy évig rendszeres találkozás.


De egyébként valamelyik fiús társkeresőn sokkal egyszerűbb, és gyorsabb.(Hotbul.hu, Planetrómeo, stb.) Előre meg tudjátok dumálni, kinek mi az elképzelése, mit szeretne.

2019. jan. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!