Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen a nyelves csók? Fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a nyelves csók? Fiúval vagy lánnyal jobb?

Figyelt kérdés

Még sosem csókoloztam, aki nyelvesen csókolózott már légyszi írja le, milyen érzés, és hogy kell csinálni? Jobb mint a sima csók? Hogy történt a legelső nyelves csókotok?


Egy biszex lány



2019. jan. 21. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem lányokkal jobb,a fiúk túl akaratosan csinálják, lányokkal sokkal érzékibb és finomabb,puhább az ajkuk, nincs borostájuk.

Ez csak személyes vélemény.

2019. jan. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Olyan érzés, amikor szerelmes vagy (!), hogy az agyad hatezer méterre el akarod dobni, megszűnik körülötted a világ, a torkodban dobog a szíved, amikor először csinálod. Nagyon ideges vagy, izgulsz, nehogy elrontsad. Jó, mert azzal csinálod, akit szeretsz.


Érzelem nélkül kicsit sz.r a téma, mert ott csak túlesel rajta és ennyi. A helyedben nem pazarolnám el ilyenre, megtartanám magamnak/arra a személyre, akivel tényleg érdemes elcsattannia.


Maga a technika: lassan becsukjátok a szemeiteket, közelít egymáshoz, eldöntitek a fejeteket, hogy az orrotok ne ütközzön. Érintkezik az ajkatok. Szájra puszi párszor előtte mehet, nem kell rögvest belevágni. Érdemes ráhangolódni. Majd miután ez megvan, szépen utat törsz a nyelveddel a másik ajkán át, megtalálva a nyelvét, és kör-körös mozgásba kb. “pörög” a nyelvetek. És a fejeteket döntitek hol jobbra, hol balra, lassan. A nyelveteket vissza is húzhatjátok, vagy akár sokáig is mehet ez, ameddig van szussz/bele vagytok melegedve.



Hogy kivel jobb? Érdekes kérdés.


Első kapcsolatom egy évig volt, lánnyal. Vele volt az első csókom. Fantasztikusan rossz volt, a fogunk összeütközött.. vicces volt. De nem ő csókolt a legjobban. Szakítás után rengeteg nővel volt viszonyom, mind jól csókolt egy kivételével.


Férfivel vagyok jelenleg párkapcsolatban. Volt 3 párkapcsolatom férfivel, a harmadik most is tart ugye. Hát... több nővel csattant el csókom számot tekintve, mint férfivel, de egy srác volt ugyanolyan jó csókoló, mint a párom.


Tehát tapasztalat alapján a nők közül akárhogy is tekintem, magasabb a jól csókolás aránya.


A nyelves csók mondható a rendes csóknak. A másik csak szájra puszi nálam. Előbbi azért jobb, mert sokkalta több benne a szenvedély.


Lány vagyok és biszexuális.

2019. jan. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel mindkét nem akkor ezt nem lehet így eldönteni. Van olyan lány aki olyen bénán smárol mint egy gép, és van aki fantasztikusan. Fiúban ugyanaz. Jót kell kifogni mindkét oldalon.
2019. jan. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Eszembe nem jutna körkörösen mozgatni a nyelvem, finoman "előrenyúlni" vele és masszírozni a partnerét sokkal kellemesebb szerintem. :D Nem mondanám, hogy adott nemmel jobb, nálam attól függ, hogy mit érzek a másik iránt; akit szeretek, azzal élvezem, még ha technikailag nem is tökéletes, máskülönben olyan, mintha meztelencsiga mászkálna a számban.
2019. jan. 21. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt férfi párom is már, most nő van, én nekem sokkal jobb vele a csók mint egy pasival. Az előtte lévő párom aki férfi volt jól csókolt élveztem is, viszont zavart a szakálla, csikizett. (egyébként pasinál a szakállas jön be külsőleg)Akinek meg nem volt szakálla az meg azért volt kicsit kellemetlenebb, mert szúrt a borostája.
2019. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2019. jan. 21. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

A nyelv nélküli az a szájra puszi?

Lányokkal picit jobb. Nem szörösek...

2019. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy lányokkal sokkal jobb.

Egy biszex lány

2019. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiúval, ha bevagyunk gerjedve egymásra nagyon jól esjk. 18/F
2019. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!