Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Olyat olvastam itt hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyat olvastam itt hogy a biszexualitás átmeneti állapot. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
:D Én olyat is olvastam itt, hogy a föld lapos. Ez igaz?
2019. jan. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan átmeneti állapotra gondoltam hogy megszűnik. Hanem arra hogy idővel már csak a saját nemeddel szexelsz inkább.
2019. jan. 31. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Gyakran átmeneti állapot, de nem így. Sok fiatal csak divatból próbálja ki, aztán 1-2 év múlva rájönnek, hogy nem élvezik, és elfelejtik.
2019. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, igaz. Átmeneti állapot. Aztán meghalsz... sajnos.
2019. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Ne keverjük össze azzal amikor valaki biszexnek hiszi magát, majd később rájön hogy ez mégse jön be neki és ő heteró, vagy beismeri hogy valójában az ellenkező nem egyáltalán nem vonzza mert meleg.

Ezektől az esetektől vonatkoztassunk el. Aki tényleg biszex, az mindig is az marad. Lehet hogy beleszeret egy valamilyen nemű emberbe és leéli vele az életét, de attól még ugyanúgy vonzónak találja a párjával ellentétes neműeket, és a vele azonosakat is, ugyanúgy biszex marad. Egy hetero férfi/nő is ha megházasodik attól még vonzónak találja a többi nőt/férfit, de nyilván hűséges a párjához.

Sokan vannak olyanok is akiknek van valamilyen preferenciájuk, és inkább csak olyan neműekkel ismerkednek valamilyen oknál fogva, de ettől még a biszexualitás nem szűnik meg. Nem attól lesz biszex valaki, hogy felváltva egyszer nővel van egyszer férfival. Attól lesz biszex valaki hogy valamilyen mértékben, valamilyen formában, lehet hogy csak szexuálisan de lehet hogy érzelmileg is vonzódik mindkét nemhez.

2019. febr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
A biszexualitás nem átmeneti állapot. Hiába élek házasságban, szexuálisan továbbra is vonzónak tartom a saját nememet is. Több pasival is voltam együtt, volt időszak, hogy csak pasik voltak az életemben, de nem lettem meleg. És hetero se lettem attól, hogy feleségem van. Szexuálisan mindkét nem érdekel, még úgy is, hogy érzelmileg csak a nőkkel tudok tartós kapcsolatban lenni.
2019. febr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
6-os nagyon szépen megfogalmazta. Pont így vagyok én is !
2019. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!