Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted létezik biszexualitá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted létezik biszexualitás vagy ez csak egy átmeneti bizonytalanság, félénkség?

Figyelt kérdés
Sokak szerint állítólag, ez nem önálló szexuális irányultság. Érdekelne a véleményetek!

2014. okt. 14. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valóban érdekes, bár szerintem mindenki megnézi a maga nemének megfelelőeket is, mondjuk ezt nőknél látom leginkább, ahogyan bámulják egymást. Nem tudok magyarázatot adni rá, de ne mondjátok ,hogy nem tapasztaltátok még hetero embereknél is ,ezt a dolgot.
2014. okt. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy létezik. Aki az ellenkezőjét állítja, az nem biszexuális ellenben olyan típusú ember aki mindig magából indul ki és úgy gondolja, hogy minden más ember is pontosan ugyanolyan mint ő, ergo el sem tudja képzelni, hogy biszexek létezhetnek.


Az első válaszolónak pedig: az hogy valaki megnéz valakit az utcán még nem azt jelenti, hogy van benne biszex hajlam. Én heteroszexuális nő vagyok és igen, megnézek más lányokat az utcán, de csak azt nézem, hogy milyen a ruhája, a haja, a sminkje, és közben nem gondolok arra, hogy meztelenül is akarom látni. Sőt! Ha túl kevés ruha van rajta, még kifejezetten zavar is!

2014. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!