Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt férfi aki meggyógyult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt férfi aki meggyógyult a biszexualitásból?

Figyelt kérdés

2019. febr. 6. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
A biszexualitás nem betegség,így kigyógyulni sem lehet belőle.
2019. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan, ez nem betegség.
2019. febr. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Pszichoterápiával és gyógyszerekkel próbálkoztam, aztán hipnózissal is. Úgy érzem ennyi kezelés után, hogy nagyjából sikerült kigyógyulnom.
2019. febr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Es hetero lettel vagy homo?
2019. febr. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#3. Azt hogy csináltad ?

Ebből "kigyógyulni" nem lehet. Max. erős akarattal megállod, hogy nem esel kisértésbe. Csak a munkára és a lányokra fordítod a figyelmed. (és szép csendben szenvedsz a vágytól.)

2019. febr. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Hogy csináltam? Erős akarat. Nem akartam az lenni, mert éreztem hogy nem normális. Évekig tartott és büszke vagyok az eredményre. Vannak akik elfogadják ezt az állapotot, én nem voltam hajlandó.
2019. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarattal gyógyítható, hogy lehet betegség?

Sok rákos beteg küzd az életbenmaradásért, gyógyulásért, akkor nekik nincs elég akaraterejük?

2019. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem betegség. Maximum elfolytja magában nagynehezen a vágyakat, és eltereli a figyelmét. De attól még az marad.
2019. febr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok de én is biszex. Hát ha ez egy betegség akkor nem akarok egészséges lenni. :D Eszembe se jutna kigyógyulni belőle,,na nem mintha lehetséges lenne (max elnyomni de attól csak szenvedni fogsz)
2019. febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet kigyógyulni. Évekig éltem úgy, hogy nem néztem fiúkra, és csak csajokkal foglalkoztam. Rossz volt, és mikor már nagyon nem bírtam ellenállni a vágyaimnak, hamar egy férfivel kényeztettük egymást.
2019. febr. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!