Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A Magnum Szaunában van szoba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Magnum Szaunában van szoba, ha nem akarok a medencében vagy a szaunában szexelni?

Figyelt kérdés
még nem voltam és el szeretnék menni, de nincs a webboldalukon minden leírva

2019. febr. 5. 16:35
 1/10 anonim ***** válasza:
vannak fülkék ahova elvonulhattok
2019. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kb milyen nagyságu ez a fülke? max hányan férnek be?
2019. febr. 5. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyobb városokban lehetnének a WC-k mintájára élvezeti fülkék, ahol a párok összefeküdhetnének egymással. Minimális díj ellenében. Utána saját maguk után sterilizálnák a fülkét.
2019. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
eccer én is elmegyek,,izgi lehet
2019. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Mi ez a hely ? medencében meg szaunában töcskölnek az emberek ? elég igénytelennek hangzik
2019. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3: Ez elég merész ötlet, de nem nagyon tudom elképzelni a dolog intimitását. Még csak az illúziója sincs meg annak, hogy titokban csináljátok. Engem szerintem zavarna. De ha ez egyszer meg is valósul, akkor bizonyára az Japánban lesz...
2019. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, egyszer elmennék. Győri vagyok, Pestet már nem nagyon ismerem, annak ellenére, hogy ott tanultam. Mondjuk közel negyven éve volt.
2019. febr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
mindegyikben van ágy ahol lefekhettek diszkréten ellehettek egymással. Nem zavar senki zárhatóak a kabinok .
2019. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Medencében még senkit nem láttam szexelni. Vannak dugi helyek persze, bőven elfértek ott :)
2019. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Medencében azt hiszem, kifejezetten tilos is higiéniai okokból. Erre vannak a kabinok meg egyéb zugok.
2019. febr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!