Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bepróbálkozzak a haveromnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkozzak a haveromnál?

Figyelt kérdés
Van egy jó ideje barátnője de velem közeli viszonyt ápol néha olyan jeleket küld ami már nem hetero. Lehet ebből arra következtetni hogy biszex? Én 21F ő 23/F

2019. febr. 11. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bizony. Kinzi is megmondta, ott a hajlam. Mi meg pláne tudjuk ennyi információból.
2019. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ha van gusztusotok rá úgy hogy közben van barátnője akkor hajrá. Mondanám hogy szakítson szegény lánnyal de gondolom egyikőtökben sincs annyi. :/
2019. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
lehet ,ma mar nem gaz,a tizen-huszonéveseknél tudosok megállapitották,hogy több mint a fele volt mar azonos nemüvel
2019. febr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Tudósok állapították meg? Azt hittem elég egy egyszerű felmérés is erre. Fene gondolta hogy ehhez a megállapításhoz komoly tudósok kellenek.
2019. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan miért ne próbálnád ki! Egy szopástól még senkinek sem lett semmi baja. Még meleg sem lett tőle.


Amit tudósok, vagy felmérések megállapítanak, annak a fele sem igaz. Mert ha 50%-a bevallja hogy volt már azonos neművel, ott van még 20-30%, aki soha nem vallaná be! Tehát akkor bátran kijelenthetjük, hogy a világ biszex. :-)

2019. febr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 _Vale ***** válasza:
71%

"Ugyan miért ne próbálnád ki!"


Az mindenkinek elkerüli a figyelmét hogy olyannal tervezi kipróbálni akinek barátnője van?

2019. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
az hát :)
2019. febr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok egy 3-ast, dugja a csaját, te meg őt
2019. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Azt írod "olyan jeleket küld, ami már nem hetero"

Akkor miért nem próbálkozol, először csak finoman ?

Én biztos megpróbálnám.

Sajnos volt olyan,lehetőségem és kihagytam, azóta is bánom !

2019. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Én mindenképp bepróbálkoznék de csak finoman, ahonnan még van visszaút,ha mégsem...
2019. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!