Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van barátom, de van egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pápai Patrícia kérdése:

Van barátom, de van egy lány aki tetszik, volt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

Biszexuális vagyok (voltam már lánnyal) egyik lány osztálytársam tetszik, és valamennyire szeretem is, jobban mint barátot, de mégse szerelemből. Este olyat álmodtam hogy képet csináltunk, én oda bújtam hozzá és éreztem hogy forr a levegő köztünk, és ez furcsa nekem, hisz van párom, vajon jelenthet ez az álom valamit? Nem ez volt az egyetlen álmom vele.. és zavaró hogy nemtudom mit jelenthet, mert szeretem a barátomat de mégis van ő is és ahj.. valakivel volt már ilyen?

Köszi előre is a válaszokat. 17/L



2019. febr. 23. 10:34
 1/6 anonim válasza:
Van olyan közeli ember, akivel tudsz beszélni az érzéseidről?
2019. febr. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé antiszoc ember vagyok, és nincs kivel megbeszéljem ezt.
2019. febr. 23. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Kívánod a barátnődet. Neked kell dönteni, lépni, ha szeretnél valamit. 24N bi
2019. febr. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából, nem szívesen dobnék el lassan 3 éves kapcsolatot.. (barátommal)

Szerintem az lesz a megoldás ha elmegyek a suliból, mivel csak akkor jön elő ez az érzés ha hosszútávon látom őt, és vele vagyok, így meg nemjó hogy őt is akarom de a páromat is. Szerintetek?

2019. febr. 26. 06:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elmész a suliból csak elmenekülsz ettől a konkrét kísértéstől, de attól még később, máshol, más valaki ugyanúgy lángra lobbanthatja benne a szikrád. Én megbeszéltem a párommal ezeket és megértő volt, megengedte, hogy kísérletezzek.
2019. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elmesz,az szerintem sem megoldas.A vagyaidat jobb kielni,beszeld meg a baratoddal,az enyem is megerto volt anno,mikor eloszor probalkoztam lanyokkal.L
2019. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!