Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mennyire jön be a 162cm,48-50kg-os lányok? Lányok közül vannak hasonló "számokkal" rendelkozok rajtam kívül?

Figyelt kérdés

(Pl.nem túl alacsony,vagy nem súlyosabb mint kéne ?)


16/L



2018. dec. 30. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
163cm/46kg szerencsére már megbaratkoztam az alakommal😊 a baratom meg kifejezetten szereti! 17/L
2018. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
66%
Én 15 éves vagyok és 45 kg. Sztm sovány vagyok, és nehezen tudom fenttartani a mostani súlyomat. Mindig visszaesek a 40kg-re, ami a koromhoz megadott számokhoz nagyon kevés. Értékeld, hogy nem kell ilyesmivel idegeskedned. Hamarább tetszik meg a fiúknak egy idomosabb lány, mint egy csontsovány. Am. csak 160 cm vagyok..
2018. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az ilyen lány a gyengém, mivel én is elég vékony vagyok, bár a 180 centi itt megvan :D


16/F

2018. dec. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
73%
Nekem bejön, tökéletes alakod van.
2018. dec. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lazy Lover ***** válasza:
63%
Alkatra be jön de az édes kevés
2018. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, ha szépen oszlik el rajtad.
2018. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Persze, megint a külső... Tanuljátok már meg hogy aki a külsőtök miatt szeret annak sose lesztek több egy cserélhető kis senkinél :D Komolyan kezdem néha szégyelni hogy 17 vagyok és minden korombeli így gondolkodik :% Ez is egy ok amiért nincs és nem is lesz senkim.. Mindenkinek csak a külső szelfi ribis ruhák.

Aki elfogad szeret hibáiddal együtt az nem jobb, mint ha valaki a külsőd miatt rohan utánad? Ha van aki ismer és a belsődet szereti ahogy vagy, akkor neked az kéne akit csak a külsőd érdekel? Az arc a lényeg külsőre, legyen meg az alap vonzalom. Hiába beszél a sok faggot hogy így meg úgy trendin kell kinézni, ez nem igaz! Nem csak az olyan lányokra van szükség. Sőt, az olyan lányokkal szóba se állnék, pedig velem mag egy utolsó ribi állna szóba max sajnos.. De azért mert 1-2 embernek nem tetszetek ne szórakozzatok már ilyen kérdésekkel de komolyan. Ha tetszel magadnak és elfogadod magad, akkor fogadjon el és szeressen az is aki veled van (remélhetőleg nem valami kis pár hetes/hónapos szórakozás). Nem kell senkinek megfelelned, csak magadnak! :) Ha van 1-2 hibád de valaki szeret te is őt azt meg amúgy is meg lehet beszélni.. AHogy nekem is sok hibám van, De vagy elfogadnak vagy nem. Nem rossz indulatból írtam, remélem a lényeg kiszedhető volt.


Bonusz regény: A visszahúzódó aranyos nem elk_vult nem sminkel telepakolt lányok sokkal többet érnek egyesével is mint az összes kis tiniribi együttvéve! Lassan 18 évesen nekem sem volt soha senkim, mondjuk ebbe nem mennék bele elég sok oka van, de mindenkinek van esélye valahol. Szóval remélem ezzel a hosszú unalmas szöveggel legalább ha 1-2 lánynál el tudtam érni hogy fogadja el magát, annak örülhetek. Szóval hajrá

2018. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Persze a belső is számít de ezek alapján cuki lehetsz és csábító...az a kis ölelgetni való féle :D 16/f
2018. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok) a kis szarrágó nyalizós privátokat meg kommenteket ne vedd figyelembe, a nyomulós taknyok egy valamire mennek, és ez minden lánynak szól, Vigyázzatok magatokra, ne bízzatok meg senkibe! Főleg itt. Ezt azért is mondom mert én is kapok érdekes üzeneteket.
2018. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%
8-as vagyok, nem is nyomulásból írtam, de amúgy igen igazad van! :D
2018. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!