Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sosem volt dolgom pasival de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt dolgom pasival de a szopást kipróbálnám, sokszor maszturbálok erre de miután elélvezek, alábbhagy ez a vágyam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. márc. 5. 01:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
aki nem volt pasival,az mindig fél meg gáznak tartja a dolgot,pedig nem az..tset az test,sex az sex,en voltam lánnyal is fiuval is ,minden jo,nem kell ezen görcsölni,akinek vannak vagyai élje ki azt kész,egy kettö megy az élet,azt banhatjátok
2019. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, muszály lesz kipróbálnom, mivel az érdeklődésem csak az után fog alábbhagyni.
2019. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Leirtad amit én is érzek
2019. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
Ismeros erzes, lehet raveszem magam h rabukjak vkire. De csak az erdekel tobb nap ami sokakat riaszt
2019. márc. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
66%
én kipróbáltam milyen ha megdug egy travi. Imádtam. szerintem te is vedd rá magad!
2019. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Próbáld ki èn is ìgy voltam vele kipróbáltam nekem nagyon bejött azóta is szeretek szopni csak mostanában nincs kit
2019. márc. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja, de kinek állsz elő,hogy hé, leszophatnánk egymást!
2019. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
en is kiprobalnek dolgokat de meg sosem volt. te mennyi idös vagy?
2019. máj. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így érzek mint te, oda-vissza kipróbálnám milyen szopni, de még nem beszéltem olyannal aki szimpatikus lenne és merne is találkozni. 25/F
2019. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!