Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Másik férfi "netán nö" farka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másik férfi "netán nö" farka izgalomba hoz, kinek van ilyen gondolata?

Figyelt kérdés
Szeretem nézegetni a csak farok képeket . Amugy a többi "része" nem foglalkoztat a fickonak . Ettöl még remélem nem vagyok homokos ? Kinek van ilyen gondolata ?
2019. márc. 10. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bisex vagy.
2019. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Engem is izgat a férfiak és a shemale csajok farkának a látványa. Rögtön eszembe jut, hogy milyen jó lenne a számba venni. A shemale csajokkal még párkapcsolatot is el tudnék képzelni.
2019. márc. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A kuki látványa engem is felizgat és ugyanúgy mint Téged,engem sem foglalkoztat más.
2019. márc. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Srác és a pélója egyáltalán nem izgat, de egy shemalet eltudnék képzelni egy alkalomra :)
2019. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem függ attól is hogy hány éves vagy... Nekem is valahogy így van amúgy xd
2019. márc. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon sok fiúnak van ilyen gondolata ! Az összes bisex és homo srácnak ! Meg jó pár kíváncsi "hetero"-nak !

Akit egyáltalán nem érdekel, az a hetero fiú !

Szóval nyugodjál meg, nem vagy homokos, de biszex az igen.(ha voltál már lánnyal )

Ha nem voltál, akkor homokos leszel !

2019. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!