Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak engem hoz izgalomba egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem hoz izgalomba egy férfi kéz vagy alkar látványa?

Figyelt kérdés
Így perverznek tűnik, de olyan jól néz ki pár férfinek a keze :D
2016. aug. 30. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha eres az előny? :D
2016. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attól függ :D
2016. aug. 30. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
én is imádom a férfi kezeket, míg pasiztam is mindig a kezüket néztem meg a fejük után :D kézfétis <3 :D
2016. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem a kéz nem, viszont maga a kar és a váll hoz lázba. Ahogyan mozdul az izom, meg kiemelkedik az ér, a vállnál pedig kirajzolódik a csont.Hozzáteszem, hogy ez is csak a vékony vagy gyúrás nélküli karokon jön be. A gyúrós nem tetszik.


Sose gondoltam, hogy ez máf fétis lenne.

2016. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálam is a második dolog, amit megnézek egy pasin.

Maga a kezük az ujjakkal és az alkarjuk is izgalomba tud hozni. Főleg ha eres (nekem ér fétisem van - ha ezt lehet annak nevezni). :)

2016. aug. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Úristen nem. Imádom. Egy szép kézfej, alkar és meghalok. Nem tudom leírni milyen az ideális, de egyszerűen vannak férfiak akiknek gyönyörű kezük van és nem is feltétlen csak a "jó" pasiknak. Elég sok férfi tanárom van az egyetemen is, állandóan a kezüket bámulom órán, ha a szebb fajtából valók. Ha olyan a pasim keze is, imádom simogatni, főleg ha pl. eres a kézfeje és az ereken fel le jár az ujjam stb.

Most tök perverznek hangzok, pedig nem vagyok, tényleg! :D

2016. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
exem is oda meg vissza volt a kezeimért, mikor először randiztunk 1 órán át simogatta, nézegette, áradozott, pedig sztem semmi nagy dolog nincs benne mert minden nap látom :D annyi h férfias, munkás kéz, de mégis finom tapintású, kosárlabdát felveszem egy kézzel felülről akkorák :D
2016. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálam a kézfej a második, amit megnézek egy férfin, nem vagy egyedül:)
2016. aug. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj a férfi kezeket én is megnézem. A nagy kézfej a vastag alkar a széles váll -hát. Imádom!!!!! 😍😍😍😍😍

29N

2016. aug. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Oooh én másodiknak a férfi kezét nézem meg. IMÁDOOM!!
2016. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!